Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

bo znow mnie pokusi by stawiac na kolo, a jakos juz nie mam ochoty. Poza tym w tym przypadku nic mi sie nie stalo, poza stluczonym miesniem, ale nastepnym razem moze juz nie byc tak kolorowo

pogadamy za miesiąc jak sie ceiplej zrobi, czy przypadkiem nawet bez plastików Bibor nie będziesz chciał sie pokulać... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas juz jest cieplo i to wlasnie najgorsze teraz. Moto bede gonil na czesci, a pozniej kupie cos innego. Jakby ktos byl zainteresowany jakimis czesciami pisac smialo, pewnie sie dogadamy.

A tu foty moto:

 

http://picasaweb.google.com/bibor80/Wheele#

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas juz jest cieplo i to wlasnie najgorsze teraz. Moto bede gonil na czesci, a pozniej kupie cos innego. Jakby ktos byl zainteresowany jakimis czesciami pisac smialo, pewnie sie dogadamy.

A tu foty moto:

 

http://picasaweb.google.com/bibor80/Wheele#

Mój Ty Boże!!!coś Ty narobił?!!!Tyś to moto chyba w powietrze wykatapultował!!! :icon_eek: Miałeś w wolnych chwilach delikatnie próbować,uczyć się...Stary naprawdę współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jak mi krzykneli kwote to nie bralem, poza tym za granica ubezpieczenie dziala tylko 3 miechy, wiec nie bylo sensu. Moznaby go robic, tylko jaki bylby koszt. Dlatego wlasnie posprzedaje co da rade i wyrwe cos nowego.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie uzbiera, rama, piec, opony, 2 owiewki, instalacja, zegary, i mnostwo pie**ol. Teraz tylko smutno bez Suzi, ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, tylko nastepnym razem wczesniej :banghead:

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele propozycji i wiele dylematow teraz co z tym zrobic. Do motoru potrzebuje duzo pie**ol, na alledrogo ceny kazdej czesci ok 500. Teraz musze je sciagnac do IRL i tu poskladac. Nie wiem czy to nie skora za wyprawe.

Jak kupowalem moto w Polsce to wtedy jeszcze nie mialem prawka, a tu bez prawka nie ubezpieczaja, wiec byle zmuszony kupic w PL.

Oczywiscie prawko zrobione i mozna legalnie latac. Zaczyna sie problem ubezpieczenia, gdyz po 3 miechach nie dziala za granica, Garda za PL blachy moze nawet zawinac moto, takze zawsze jest jakis stres na check pointach mimo ze zbytnio sie nie czepiaja. Przez roku jazdy tutaj nie mialem zadnej kontroli i jakos sie udawalo.

Ktos spyta czemu nie przerejstrowalem?

Po 1 mialem zamiar wracac do PL wiec nie bylo sensu. Po 2 za zmiane tablic musialbym zaplacic 520 euro + 80 tax. To byloby jeszcze do przyjecia, ale jak uslyszalem cene ubezpieczenia OC 2200 euro to mi sie odechcialo. Jako, ze to 1000, a ja prawko rok mam, to tylko jedna ubezpieczalnia podjela sie tego, bo reszta od razu odmawiala.

Na dzien dzisiejszy troche sie zmienilo i w tym roku napewno nie wroce, wiec zastanawiam sie czy nie kupic tutaj gsxr 600 k5/k6, ubezpieczyc go tu, jezdzic legalnie i bez stresu.

Oczywiscie zanim kupie to jeszcze dowiem sie dokladnie ceny ubezpieczenia, choc wiem, ze na 600 sa duzo tansze.

Takze historia nie taka prosta jakby mogla sie wydawac :)

 

Pzdr

 

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas juz jest cieplo i to wlasnie najgorsze teraz. Moto bede gonil na czesci, a pozniej kupie cos innego. Jakby ktos byl zainteresowany jakimis czesciami pisac smialo, pewnie sie dogadamy.

A tu foty moto:

 

http://picasaweb.google.com/bibor80/Wheele#

caly chyba jestes?? niezlego dzwona wyjebales , ja swego jako rocznego kupilem bo ktos na plery polecial ale az takiej sieki to niebylo , jak go stawiales?? przeciez to przy 5000obr/min na jedynce wystarczy mocniej odkrecic i samo idzie nietrza sie szapac ani z klamy walic, stawiales przy 220 na 3cim biegu czy co?

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z 1 z gazu tak poszedl. Teraz jak o tym pomysle to tez wiem, ze maneta poszla w ruch za ostro. Taki klasyczny przypadek jak wiele na YT. Moto pewnie zle upadlo, pewnie dlatego takie skutki. Ja caly z tego wyszedlem, takze jest ok.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...