Skocz do zawartości

AWARIA!!! POMOCY!!!!!!!!


qweert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skuter kymco zx 50. Mam założony sportowy moduł zapłonowy i obroty wzrosł do około 12000 13000 obrotów. Nietety w moim mieście nie mogę nigdzie dostać sportowej świecy , więc jeźdże na seryjnych (ngk br8hsa). Skuter strasznie muli przy wyźszych obotach po rozgrzaniu silnika. Jeździłem na tych świcach (choć ciągle zmieniałem). I w pewnym momencie mi zgasł. Zatrzymałem się , chciałem odpalić , a tu tylko rozrusznik chodzi , wał w ogóle się nie rusza. Tak jabym fajkę zdjął i go odpalał. Patrzałem czy iskra jest i jest taka mała troche. Co się stało? Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie domyslam sie dlaczego no ale z tego co powiedziałes mozna sie domyslec to co powiedział DAmian.........Ze go zatarłes :?

 

Pozdrawiam!!!!!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Skuter strasznie muli przy wyźszych obotach po rozgrzaniu silnika. Jeździłem na tych świcach (choć ciągle zmieniałem). I w pewnym momencie mi zgasł. Zatrzymałem się ' date=' chciałem odpalić , a tu tylko rozrusznik chodzi , wał w ogóle się nie rusza. [/quote']

 

Typowe objawy przycierania. Miałem dokładnie takie same objawy w setce KTMa.

Jedyna nadzieja, że przytrał się tylko tłoczek, a nie cylidner.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że tłok i wał pracują (po wykręceniu świecy pompuje) . Więc pomyślałem że to gaźnik paliwa nie daje bo świeca po każdej próbie odpalenia jest sucha. Wsztrzyknąłem trochę benzyny w przez dziurę w głowicy , założyłem świecę, fajkę , ootworzyłem przepustnicę i próbowałem odpalić. Naet nie pierdnął więc myślę , że to chyba nie gażnik , ale co? Wydaje mi się , że chyba to tłok może być uszkodzony i nie ma ciśnienia sprężającego więc nie działa. Dobrze rozumuję? Pomóżcie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...