Skocz do zawartości

Ogólnie o wr426, wymiana oleju, odpalanie, dane techniczne


damiaan91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

To już mój ostatni post na tym forum, widzę, że tu każdy jest expert a ja chciałem tylko pomóc bo nikt niestety jak potrzebowałem pomocy na tym forum mi nie pomógł. Dzięki ludzie za wszystkie beznadziejne posty każdy się z każdym gryzie o jakiś totalny bezsens, po co wyskakiwać z odpowiedziami że to tak, a to tak nie lepiej po prostu nie odpisać na post jeżeli nie umiecie logicznie odpowiedzieć na pytanie, a jak poznaliście np, ten motocykl to moglibyście błysnąć radami, a nie bredniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mój ostatni post na tym forum, widzę, że tu każdy jest expert a ja chciałem tylko pomóc bo nikt niestety jak potrzebowałem pomocy na tym forum mi nie pomógł. Dzięki ludzie za wszystkie beznadziejne posty każdy się z każdym gryzie o jakiś totalny bezsens, po co wyskakiwać z odpowiedziami że to tak, a to tak nie lepiej po prostu nie odpisać na post jeżeli nie umiecie logicznie odpowiedzieć na pytanie, a jak poznaliście np, ten motocykl to moglibyście błysnąć radami, a nie bredniami.

męczennika z siebie robisz??? Myślałeś że opiszesz problem i odrazu dostaniesz odpowiedz jak to naprawić? ludzie tutaj co najwyżej pokażą ci w jakim kierunku iść żeby zlikwidować usterkę, rzadko się zdarza żeby przez neta zdiagnozować w 100% co się popsuło chyba że to jakaś błacha sprawa. Jeśli ktoś pisze bzdurę to grzecznie mu wyjaśnij że jest w błędzie, szanuj ludzi z którymi rozmawiasz to będziesz miał pożytek z forum. Więcej pokory chłopaku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witajcie!przez przypadek natknalem sie na tego posta bo cos tam do yz426 a właściwie to o 400 mi chodziło

i troche mósze wstawic sie za chłopokiem choć faktycznie za ostro na poczatku pojechał

tez miałem podobne doswiadczenie jak on cos chciałem sie dowiedziec o exc200 i kupa z tego wyszła,ale jeden z kolegów forumowiczów podesłal mi serwisówke i wszystkoo teraz wiem

tez sie lekko irytowałem jak mi ktos pisał ze exc125 to to samo co 200 tylko z większmy tłokiem,a mi chodziło o skrzynie

wiec prawdą jest ze niektórzy podkreślam niektórzy wypowiadają sie nie mając bladego pojęcia o tym co piszą,albo cos gdzies kiedyś widzili ale i tak ciemno było

wiem ze net i fora to prawie takie anonimowe miejsca i różni sie trafiają więc jak ktoś wczesniej pisał nie wolno wszystkich do jednego worka wkładać

moze jeszcze ktos tu coś napisze

ja myse ze temat zamkniety bo nie jest to jakies psychoterapeutyczne tylko techniczne forum

a autorowi posta zycze cierpliwosci i wiecej luzu!!!

Pozdrawiam wszystkich przy okazji

Isamych treściwych i sensownych postów życze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...