Skocz do zawartości

NITRO F347-VN


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmigło :) miałem do czynienia z jednym i drugim i "połowy" różnicy nie widziałem!

:lalag: poziom dowcipu :clap: Może mam lepszy wzrok, bo ja widziałem różnicę i to dwukrotną. Oczywiście wierzyć mi nie musisz, przyzwyczaiłem się że wiesz wszystko najlepiej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaiłem się że wiesz wszystko najlepiej

chyba jedną ż osób która wie wszystko najlepiej na tym forum to jesteś TY i KS :biggrin: stąd te wasze waśnie-swój swojego... :buttrock:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedną ż osób która wie wszystko najlepiej na tym forum to jesteś TY i KS :biggrin: stąd te wasze waśnie-swój swojego... :buttrock:

Erneście drogi-daleko mi do Cię :biggrin: Poza tym jak może zauważyłeś, ja piszę na podstawie własnych doświadczeń a nie tego co w gazecie przeczytam. KS jest mistrzem ferowania opinii na podstawie Motorrada a Ty niedoścignionym wzorcem w kwestii cytowania ofert sprzedaży Allegro :D Pomyśl, że "nie zawsze" to co tam napiszą jest prawdą :P Dopuśc do swej główki myśl,że może byc inaczej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich kolegów uważających że drogie jest lepsze. Zwróćcie uwagę na ilość gwiazdek Schuberta i np. Airoha.

TEST KASKÓW

 

Pozdrawiam

 

Zaraz się pojawią negujący słuszność testów Sharpa :bigrazz: Pamiętajcie, made in germany najlepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łeb chroni.

 

Osobiscie nawet za dopłatą nie chcial bym sie przekonac jak to chroni. Swoją drogą ochrona to jedno, a dalej idzie wentylacja, aerodynamika, wyciszenie itd.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nawet za dopłatą nie chcial bym sie przekonac jak to chroni. Swoją drogą ochrona to jedno, a dalej idzie wentylacja, aerodynamika, wyciszenie itd.

Jest powiedzonko o baletnicy co to każdy wiec co jej przeszkadza. Wyciszenie? Mam zatyczki w których ciągle jeżdże. Poza tym nie ma cichej "szczęki". Aerodynamika? Na tor może i tak. Wentylacja? Ok. Racja, jednak dla mnie równie istotne jest czy kask ma dodatkową blende, antyfog'a i np. nierysujące szkło ( po dłuższym czasie użytkowania i tak się zarysuje :icon_razz: ), osłone podbródka czy dyfuzorek na kulfona.

 

A tak w ogóle Ray to TWOJA kasa, TWÓJ wybór, TWÓJ kaprys.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...