Skocz do zawartości

NEW CB1000R ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Moto kupuj pod siebie nie pod innych, oba motocykle wyróżniają się z tłumu :cool: . Przejedź się jeśli jest możliwość ale jak porównywałem starszego zeta to jazda we winklach zdecydowanie na korzyść CB. I co mnie zastanawia dlaczego w tych zetach tak drastycznie spada wartość po latach, co innego np w hornetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto kupuj pod siebie nie pod innych, oba motocykle wyróżniają się z tłumu :cool: . Przejedź się jeśli jest możliwość ale jak porównywałem starszego zeta to jazda we winklach zdecydowanie na korzyść CB. I co mnie zastanawia dlaczego w tych zetach tak drastycznie spada wartość po latach, co innego np w hornetach.

 

 

wszystko co popularne trzyma cene nie tylko motocykle .

 

Kawa jako ze faktycznie wyroznia sie z tlumu przez to traci na wartosci .

nawet wrzucilem temat 'co z nia nie tak'? bo podoba mi sie ta zajebista zielen ! :bigrazz: :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość kawy Z to chyba w polsce tylko tak drastycznie spada a prawdopodobnie dlatego że około 90% po glebach większych lub mniejszych.

 

 

tutaj masz zajebista racje :biggrin:

p.s. az sie boje nowego zakupu w nowym sezonie wlasnie z tego powodu (niby tylko leki szlifffff, a jedzie bokiem, albo zadrapany na parkingu lub w garazu .....oby polowa z tego byla prawda) :banghead:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie szukam dealera w mojej okolicy ktory ma ja na stanie. Mam wielka ochote chociaz popatrzec na to monstrum

 

jęsli jeszcze nie znalazłeś, to widziałem takie niedawno w salonie Hondy w Bielsku (jeśli to dla Ciebie nie za daleko). Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB mi bardziej podchodzi zdecydowanie wybrałbym ten motocykl,no i cena będzie się trzymać a Z1000 szybciej straci na wartosci.

 

 

racja,ale ma to zdecydowanie mniejsze znaczenie jezeli cos ci sie podoba i kupujesz na kilka lat :bigrazz:

sezon '10 wyjasni wszystko :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przymierzam się do zakupu tej Hondy. Chciałabym przeczytać opinie użytkowników. Jak się tym jeździ, wady i zalety itp. Wszystko co powinnam wiedzieć przed zakupem ;)

 

 

Riki M, zakupiłeś? Jeździsz już tą Hondą? Napisz coś o niej.

Edytowane przez Madziushka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

bardzo spodobała mi się CB. Model jest już jakiś czas temu na rynku, stąd proszę o opinie. Szukam moto na winkle, ale też na trasy 200-400km, raczej bez plecaka. Czy w takie trasy jest w miarę wygodnie? Dzięki za wszelkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pojeździć tym moto na jazdach testowych i bardzo miło sobie to wspominam, 125 KM może nie robi szału ale moto jest cholernie elastyczne, mocy wystarcza w całym zakresie obrotów, ochrona przed wiatrem niestety kiepska ale w końcu to naked, zawiecha moim zdaniem komfortowa, jeden ze sprzętów które brałem pod uwagę [rzy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...