Skocz do zawartości

Honda Shadow 1100


dzalew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciał bym jak najszybciej dołączyć do waszego grona jednak mam mały dylemat wybór padł raczej na shadow 1100 jednak włąśnie z braku doświadczenia a nabytej życiowej wiedzy (ten nie żałuje raz co pyta dwa razy) moje pytanie czy to dobry wybór czy coś mniejszego mam 182 cm wzrostu więc myślę sobie że zbyt mały motocykl nie będzie ok co byście mi doradzili lub ewentualnie jakie wasze propozycje co do motocykla może jednak inny pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie chciał bym jak najszybciej dołączyć do waszego grona jednak mam mały dylemat wybór padł raczej na shadow 1100 jednak włąśnie z braku doświadczenia a nabytej życiowej wiedzy (ten nie żałuje raz co pyta dwa razy) moje pytanie czy to dobry wybór czy coś mniejszego mam 182 cm wzrostu więc myślę sobie że zbyt mały motocykl nie będzie ok co byście mi doradzili lub ewentualnie jakie wasze propozycje co do motocykla może jednak inny pozdrawiam serdecznie

 

Po pierwsze - gorąca prośba: uzyj, kolego, od czasu do czasu kropki i przecinka, co? Piekielnie trudno czyta się to, co piszesz.

Po drugie - co do wyboru motocykla: nie pytaj, tylko kupuj to, co Ci się podoba - zwłaszcza, że jako jedno z istotnych kryteriów wyznaczasz kwestie estetyczne, a więc jak będziesz na danym motocyklu wyglądał. To Ty masz na tym jeździć, a nie my. Co do zasady - wszystkie choppery/cruisery Hondy to motocykle warte polecenia, więc niezależnie od Twojego wyboru nie sprawią Ci zawodu. A jeśli wybrany motor wyda Ci się zbyt cięzki czy mocny, to proponuję wykupić kilka jazd w dobrej szkole, gdzie eksperci nauczą Cię opanować maszynę.

Po trzecie - jesteś pewien, że chcesz kupić Czondę? :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o Czondę chodzi tylko o Chondę ;)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być twój pierwszy motocykl :icon_question:

 

Tak duży tak x lat temu jeździłem ok. 5 lat 250-tką

 

Po pierwsze - gorąca prośba: uzyj, kolego, od czasu do czasu kropki i przecinka, co? Piekielnie trudno czyta się to, co piszesz.

Po drugie - co do wyboru motocykla: nie pytaj, tylko kupuj to, co Ci się podoba - zwłaszcza, że jako jedno z istotnych kryteriów wyznaczasz kwestie estetyczne, a więc jak będziesz na danym motocyklu wyglądał. To Ty masz na tym jeździć, a nie my. Co do zasady - wszystkie choppery/cruisery Hondy to motocykle warte polecenia, więc niezależnie od Twojego wyboru nie sprawią Ci zawodu. A jeśli wybrany motor wyda Ci się zbyt cięzki czy mocny, to proponuję wykupić kilka jazd w dobrej szkole, gdzie eksperci nauczą Cię opanować maszynę.

Po trzecie - jesteś pewien, że chcesz kupić Czondę? :wink:

Dziękuję za odpowiedź jednak kiedy strofuje się kogoś za pisownię trzeba samemu mieć się na baczności ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz namieszac sobie w głowie to poszperaj na forum,takich lub podobnych temat jest mnóstwo :wink:

 

P.S. aż taki kolos z Ciebie to nie jest,więc na takiej virażce ,czy shadow 750,śmiało możesz bzykać,bez obaw że wygldasz jak na psie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pewności żę 1100 i że honda to nic przesądzone nie jest wszystki chopery mają coś w sobie i każdy na swój sposób jest piękny jednak na coś trzeba się zdecydować :banghead: :banghead: i miam nadzieję że ktoś mi w tym pomoże :flesje: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o Czondę chodzi tylko o Chondę ;)

Napisałem fonetycznie. No bo jak przeczytałbyś to słowo, które pada w temacie? :wink:

A co do uwagi dzalewa o strofowaniu za pisownię - nie, to nie było strofowanie. Po prostu prośba, żebyś pisał odrobinę bardziej zrozumiale. Zaznaczenie końca zdania (albo jego początku) nie kosztuje wiele, a zdecydowanie poprawia odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pewności żę 1100 i że honda to nic przesądzone nie jest wszystki chopery mają coś w sobie i każdy na swój sposób jest piękny jednak na coś trzeba się zdecydować :banghead: :banghead: i miam nadzieję że ktoś mi w tym pomoże :flesje: :notworthy:

 

Z pewnoscią dylematów,który motocykl wybrać, przybedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem fonetycznie. No bo jak przeczytałbyś to słowo, które pada w temacie? :wink:

A co do uwagi dzalewa o strofowaniu za pisownię - nie, to nie było strofowanie. Po prostu prośba, żebyś pisał odrobinę bardziej zrozumiale. Zaznaczenie końca zdania (albo jego początku) nie kosztuje wiele, a zdecydowanie poprawia odbiór.

 

hymm a co mi po twoim zrozumieniu nie rozumiesz mojego pytania? napiszę tak kolego jestem w pewnym forum od paru lat także irytuję się gdy czytam posty z ogromną ilością błędów ortograficznych jednak to do czego ty pijesz choć jestem tu nowy śmiem twierdziś że to jakaś żenada czuję się jak na forum polonistów lub ojczyzna -polszczyzna trochę wyluzuj

Edytowane przez dzalew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary... tego pierwszego posta jeszcze dałem rade przeczytać, ale ten ostatni to już niebardzo. Wydaje ci sie że ludzie sie czepiają ale użyłbyś przecinka od czasu do czasu :banghead:

 

a co do choppera to myślę że na czymś większym niż virago 535 nie bedziesz wyglądał specjalnie komicznie... moc też cię nie powinna zmiażdżyć, a skoro kupujesz choppera to napewo nie do wariactw(w takim wieku to już nawet nie przystoi :-P) więc raczej większość sprzętów powinieneś ogarnąć. Kwestia gustu, bądź zasobności portfela :)

Edytowane przez wojtrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok! dajmy pokój tym przecinką , a marka tu jest bez znaczenia ??? bo ogólnie sumując to ceny motocykli w danym przedziale wiekowym są bardzo podobne , czy to także tylko i wyłącznie rzecz gustu , a może coś z typu ,,każdy żyd swój towar chwali".

Edytowane przez dzalew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...