Skocz do zawartości

Jinlun- 150


janiast
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink: Jestem pierszy raz na forum motorów , kupiłem nie dawno jinlun-150 i chciałem zapytać czy ktoś nie ma jakieś instrukcji do tego motoru , bo to co oni dają to jest kompletna bzdura np. rezerwa jest po przekreceniu kranika w pozycji do góry a na ins. pisze że w duł. Mam wielką prośbę jeśli ktoś by miał to bym bardzo prosił

Jeszcze mam jedno pytanie , kiedyś zapaliłem rano motor zaczą przy dodawaniu gazu kopcić zrury biały dym to się mi wydaje że to normalne ,ale jedno mnie zastanawia czemu zaczelo mi z rury wylatywać tak jak by moda czy paliwo sam nie wiem czy może nalałem jakiegoś paliwa nie dobrego chociaż tankowałem na orlenie , proszę o poradę z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie panikuj, to para i woda

a co do jinluna -to daj sobie spokój - sprzedaj to w diabły

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bym nie czytał to daj se spokój , nie kupuj tego, odpuść se

A czy kiedykolwiek miałeś Jinluna, jeździłeś nim?

Jeśli nie to poco takie teksty.

Jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie udzielaj.

 

Z rury wylatuje ci woda, która się tam skrapla

Wskakuj na www.bam.fora.pl lub Klub Chińskich Motocykli tam się wszystkiego dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz, że nie miałem, że nie jeździłem?

a nie wiesz!! - więc po co takie teksty :biggrin: (po co piszę się osobno :icon_razz: )

jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie udzielaj :biggrin:

 

a odn. jinluna to od dwóch lat mam niewątpliwość użerać się z tym gównem, zrobiłem tym kilka km, obsługuję to i wiem co piszę

ahi - jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci tanio takiego sprzedać, może uszczęśliwisz tym zarówno siebie jak i mnie:P

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odn. jinluna to od dwóch lat mam niewątpliwość użerać się z tym gównem, zrobiłem tym kilka km, obsługuję to i wiem co piszę

st1100, CB750, R6 a ty użerasz się z Jinlunem 150 przez dwa lata?

Sądząc po motongach to nie preferujesz spokojnej jazdy z prędkością 60km/h to co taki Jinlun robi u ciebie?

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz - życie jest brutalne :icon_razz:

a jinlun to taki sprzęt do wybijania ludziom chopperów z głowy:)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...