Skocz do zawartości

Paintball 8.11.2009


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

 

Ponieważ sezon motocyklowy wielkimi krokami zbliża się ku końcowi(a właściwie został zasypany śniegiem...), pora dostarczyć sobie wrażeń innymi sposobami ;)

 

Zapraszam na paintball w niedzielę 8.11.2009, godz. 10. Chciałabym wypróbować miejscówkę na Mokotowie http://www.gamp-paintball.pl/lokalizacja.html a jak się okaże, że nam już ktoś termin zajmie, to spróbujemy znowu tu http://www.labsektor.com.pl/index-6.php#kontakt

 

Na Złotej już nie chcę, bo boli :icon_razz:

 

To co? Jacyś chętni na śmieeeeerć? :icon_twisted:

 

W poniedziałek przedzwonię zrobić rezerwację, jak już będzie wiadomo mniej więcej ile nas będzie.

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie z moje winy ale muszę iść do pracy bo Yamaha-Połczyńska wystawia się razem z Toyota Wiśniewski i tyran w Toyocie.

Będę wdzięczny za rozpatrzenie innego terminu.

A 8 w niedzielę jest chyba ok.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly pomysl. Jak sie bedzie zblizal termin to pewnie potwierdze/podlacze sie. Bo ciezko mi z takim wyprzedzeniem zaplanowac cokolwiek.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby się wyżyć trzebaby siedzieć gdzieś tak do 23...

jak szalec to szalec;]

 

 

sowa4, nie dam rady wcześniej się rozgrzać

 

pomiedzy kulkami bedziesz biegal to sie rozgrzejesz;]

Edytowane przez sowa4

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczę się do odpowiedzi tutaj, żeby nie rozciągac dyskusji na 2 fora ;)

 

Mnie w innych terminach po prostu nie ma w Warszawie. Ten 8.11 to też przypadkiem, bo Siostra poślubną imprezkę w sobotę robi, bo gdyby nie to to bym do poniedziałku w Krakowie siedziała.

 

Oczywiście możecie wybrac inny termin. NIeo brażę się, chociaż będzie mi przykro ;)

 

Ale skoro mam wsparcie zappy(z małej), to liczę że uda się wreszcie zebrać gromadkę. Bo z tego co widziałam na narybkę, to kilka inicjatyw nie wypaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wprost - 8 listopada wypadaja moje urodziny, wiec nie wiem czy nie bede sie upajal w tym czasie alkoholem. :)

 

A mozna skoczyc przeciez i wczesniej w tygodniu i potem w ta niedziele.

 

Juz sie Asiu nie gniewaj. Cos sie wymysli. :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...