Skocz do zawartości

Gdzie zakwalifikowac turystyczne enduro?- pyt. do moderatora


Rekomendowane odpowiedzi

Dominik, a do ktorej podgrupy dyskusyjnej mozna zaliczyc turystyczne enduro typu varadero, africe, czy te moja beemke? do enduro czy tez do tej gdzie napisalem posta?moze warto by stworzyc jeszcze jedna pod kategorie?szczerze mowiac nie wiem gdzie zagladac w interesujacych mnie tematach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi bardziej o to gdzie zamieszczac posty zwiazane z ta kategoria, albowiem wymienione przezemnie motory moze i w nazwie maja enduro , ale z jazda typu enduro maja malo wspolnego.Jest to tak naprawde odmienna kategoria typu enduro turystyczne i skoro mamy podgrupy : enduro/cross/.../quad to czemu by nie dodac jeszcze jednej robac uklon w strone uzytkownikow tego typu maszyn ktore to staja sie coraz bardziej liczne i popularne, zreszta co tam bede pisac sami wiecie jak jest.Nie jest to tez turystyk czysty w pelnym tego slowa znaczeniu azeby go umieszczac wsrod takowych.

W chwili obecnej - tu neutralna opinia uzytkownika forum - tak naprawde nie wiem ktora podstronke odpalic azeby znalezc pokrewne motorki do tych co mnie interesuja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Chodzilo mi bardziej o to gdzie zamieszczac posty zwiazane z ta kategoria' date=' albowiem wymienione przezemnie motory moze i w nazwie maja enduro , ale z jazda typu enduro maja malo wspolnego.Jest to tak naprawde odmienna kategoria typu enduro turystyczne i skoro mamy podgrupy : enduro/cross/.../quad to czemu by nie dodac jeszcze jednej robac uklon w strone uzytkownikow tego typu maszyn ktore to staja sie coraz bardziej liczne i popularne, zreszta co tam bede pisac sami wiecie jak jest.Nie jest to tez turystyk czysty w pelnym tego slowa znaczeniu azeby go umieszczac wsrod takowych.

W chwili obecnej - tu neutralna opinia uzytkownika forum - tak naprawde nie wiem ktora podstronke odpalic azeby znalezc pokrewne motorki do tych co mnie interesuja.

Pozdrawiam[/quote']

 

Powiedzmy, ze bierz to na czuja.

Tzn. jeżeli będzie mowa np o TransAlpie, LC8 czy coś w tym stylu, to wiadomo, że to pasuje do sport/naked/turystyk.

Natomiast jeżeli będzie o XT, KLX itd - to enduro/cross/quad/supermoto.

Trzeba wyczuć sprawę intuicyjnie. A jeżeli coś się pomyli, to przecież nie stanie się żadna tragedia, tylko temat przeniesie do odpowiedniego działu. Więc zero stresu, sama przyjemność :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...