Skocz do zawartości

.....KAWASAKI ???


Rekomendowane odpowiedzi

hahha "dafca" ?! :bigrazz:

potrzebuje cos co pozwoli mi jeszcze myslec jadac :bigrazz:

a te twoje ze 140 KM moze nie lata ale dla mnie za duzo ....coz moze kiedys :biggrin:

 

wykręcisz dwie świece i będziesz miał o połowę mniej mocy. :icon_razz: :P Dla chcącego nic trudnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje cos co pozwoli mi jeszcze myslec jadac :bigrazz:

 

Hehe, Aż mi przypomniałeś o jakże mądrym tekście "Nigdy nie jedź szybciej niż myślisz."

 

Ogólnie to widzę, że chcesz mieć zdrowe podejście do tematu ale jeszcze nie za bardzo wiesz jak ma ono dokłądnie wyglądać. W każdym razie idziesz w dobrym kierunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Aż mi przypomniałeś o jakże mądrym tekście "Nigdy nie jedź szybciej niż myślisz."

 

Ogólnie to widzę, że chcesz mieć zdrowe podejście do tematu ale jeszcze nie za bardzo wiesz jak ma ono dokłądnie wyglądać. W każdym razie idziesz w dobrym kierunku :wink:

 

 

no tak ty masz 20 ,ja 33 :bigrazz: ...... ja w wieku 15 lat lezalem z peknietym plucem i przytulalem chyba SHL-ke.

p.s. wiem jak ma wygladac moja jazda ,tylko nie wiem na czym ...... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj zadzwoniłem do mechanika, sprężanie na zawnętrznych garach 13 bar, na środkowych 12, do regulacji 8 płytek, gaźniki były czyste jak napletek Yubego, dostałem pochwałkę od mechanika za zadbane moto, ale podkreślił, że o Kawy trzeba szczególnie dbać (regulacje i systematyczne przeglądy, olej, szczególnie regulacja zaworów) A na wiosne lać i zapie**alać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj zadzwoniłem do mechanika, sprężanie na zawnętrznych garach 13 bar, na środkowych 12, do regulacji 8 płytek, gaźniki były czyste jak napletek Yubego, dostałem pochwałkę od mechanika za zadbane moto, ale podkreślił, że o Kawy trzeba szczególnie dbać (regulacje i systematyczne przeglądy, olej, szczególnie regulacja zaworów) A na wiosne lać i zapie**alać :crossy:

 

 

pewnie ze trzeba dbac ......handlarze tez powinni :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moim skromnym zdaniem gpz500, mialem i duzo moich kolegow ma i polecam. :crossy:

 

 

widze ze posiadasz bestie o ktorej mysle :bigrazz:

nawet rocznik spoko, jak ogolnie z tym motocyklem (zx10r) ??? cos trzeba wiedziec konkretnego, jakies ukryte wady,zalety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyles z tym jak filip z konopii ;-) Jest temat dot. GPZ.

 

A tego wyzej to juz nie rozumiem :D jakie wady ukryte? zx10r czy gpz? czy moze er5?

 

 

racja,racja z gory przepraszam :bigrazz:

zgubil mnie temat bo tez podczepilem sie do tematu zx10 i myslalem ze to ten :biggrin:

o GPZ i ER5 nie pytam ..... ale Z1000 ,Z750,ER6 I ZX10r mnie bardziej interesuje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Panie i panowie witam! :biggrin: jestem tu nowy na forum ale niechce zakladac nowego tematu bo to temat rzeka ale potrzebuje fachowej porady ludzi znajacych sie na rzeczy i majacych jakies doswiadczenie w zakupie moto a w szczegolnosci tzw okazji,ale dosc gadania przechodze do konkretów.Otóz odnosze sie z zamiarem zakupu motocykla pod uwage biore kawasaki zr7,er5 suzuki bandit 600 przegladajac ogloszenia a OLX.pl wpadło mi kilka ogloszen w przystepnej cenie ale niewiem jak sie na to zapatrywac jak np to ogł;http://olx.pl/oferta/kawasaki-er5-2000-CID5-ID5GtXB.html#4701d00997 niewiem czy sugerowac sie bardziej cena na zasadzie drozszy lepszy czy takie okazje cenowe tez brac pod uwage.Zona widzac ceny motocykli stwierdzila ze mi sie w d.....porzewracalo aby tyle dac za motor ale wiadomo czego nierobi sie dla przyjemnosci niejestem jakims swiezo upieczonym malolatem ktory potzrebuje motor do szalenstwa ale potrzebuje do dojazdu do pracy i zwyklej krotkiej turystyki i stad moje pytanie co wziac z tych modeli ktore napisalem dodam ze mam juz 38 wiosen na glowie i czas szalenstw juz dawno za mna a szalalo sie w mlodosci od ogara205 zaczynajac a konczac na jawie ts350 :rolleyes: co byscie doradzili za czym sie rozgladac no i nieukrywam ze tak do 4 tys bym chcial cos kupć,jest szansa ze wtych pieniadzach znajde cos czym bede sie mogł cieszyc przez pare lat czy raczej same zgnioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...