Skocz do zawartości

Crusty demons of dirt... help me!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś z 4um jest w temacie filmów z serji "Crusty demons of dirt"??

chodzi mi o podanie pełnych nazw tych filmów... np. "Crusty Demons of dirt 7 - The 7th Mission"

Będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie mi również, która częśc nazywa się "Crusty Demons of Dirt 2000 - The Metal Millenium"?? a może jest to jakiś oddzielny bonus??

szukam na Kazie części 2. i 5. resztę już mam włącznie z tą "Crusty Demons of Dirt 2000 - The Metal Millenium"... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze cztery części nie mają dalszej nazwy bo zostały zapakowane do jednego kartonu :) Nazwy zastępnych częśći to:

Crusty Demons of Dirt 2000 - The Metal Millenium

Crusty Demons of Dirt 6 - The Next Level

Crusty Demons of dirt 7 - The 7th Mission

Crusty Demons of Dirt 8- The Eighth Dimension

Crusty Demons 9 Nine Lives

 

Polecił bym ci jeszcze filmy z serii Terrafirma. Są nawet lepsze od Crusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty co moze masz orginalnie kupione crusty za 120zl jedna czesc ? A jak slabek pisze ze sciagnie na kazie to cie nie denerwuje ? JA swojš oferte kieruje do osob majšcych modem i nie mogšcych sobie sciagnac. Co ty se myslisz ze tatus mi kupil nagrywarke i mysle zeby interes otworzyc po 5zl na plycie ? Nigdy nie sprzedawałem płyt i nawet niechcialo by mi sie wyslac 1 czy 2 cd. Poprostu chce pomoc osobš bez mozliwosc i przyokazji miec na paliwo... aha i zamiast do serca wziolem to sobie do d***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własny uzytek ... jak to ladnie brzmi. A jak jedna osoba im kupi ten film i zamiesci na kazie a pozostale sciagna od niego to bedzie ok ? ze kazdy widzial a zaplacil jeden. To jak to mozna nazwac inaczej jak nie piractwo? Jak masz pirackie cd w domu i przychodzi ci kontrola to co mowisz ze masz na wlasny uzytek ?

Swego czasu byla nagonka ze chodza i kontroluja oprogramowanie. Czyli jak by do ciebie przyszli to bys im powiedzial ze wszystko sciagles z kazy i to legalne jest ? He he he ale jaja. Chyba nie wiesz co gadasz - nie zacytuje ci kodeksu karnego bo nie pamietam slowo w slowo ale jest tam wyraznie napisane i kazdy kto umi czytac i myslec wie ze legalny jestes wtedy jak kupiesz orginalne oprogramowanie i zrobisz jedna kopie w razie jak by ci sie mogla zepsuc orginalna i nikomu jej nie dajesz. A kazda inna forma posiadania na twardym dysku i cdromach oprogramowania jest piractwem.

Aha i jeszcze jedno : Narobisz mi. W*urw sie i pokaz na co cie stac czekam na jakas reakcje. Nie zebym byl zlosliwy tylko mnie rozsmieszasz takimi tekstami tak to se mozesz niepelnosprytnych straszyc.

 

Aha tak to ja moge zrobic paczke do wyslania wsadze do niej naklejke i powiem jak cos ze gosc placi 55zl za naklejke a cdki sa gratis. Wiec nie sprzedaje oprogramowania tylko naklejke

 

* Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czołem Panowie.

1. Proszę autocenzurować swoje przekleństwa. Mam już powoli dość kolorowanek i naruszania zasada panujących na forum. Zauważam, że czynią to ciągle ci sami forumowicze. Niedostosowanie się do mojej prośby zaowocuje ostrzeżeniem.

2. Artur, prosze usunąć swoją ofertę sprzedaży filmów, które nie należą do Ciebie w sensie praw autorskich. Co innego korzystanie z kazzy w domowej atmosferze, a co innego zarabianie na publicznym forum, bo to forum, jak pewnie zdążyłeś zauważyć, jest publiczne.

Nie zamierzam na ten temat dyskutować. Usuń tę ofertę, zawsze możesz wysyłać spam ludziom na prywatne skrzynki. Ale na forum takich spamów proszę nie robić.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede nikomu zadnego spamu wysylal bo przecież nie zalezy mi na kasie zeby bic z tego kasiore ze mam te filmy - poprostu chcialem pomoc komus z forum i przyokazji miec pare zlotych na benzyne. Dobra oferta nieaktualna szczegowly nieaktualnej oferty na gg :) heeh dobra zartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jakbyś kolego chciał pomóc forumowiczom, tobyś oddał im filmy za darmo. Nie wiesz co to koleżeństwo?

Jeszcze raz proszę - zmień posta dot. sprzedaży filmów.

Albo przestanę prosić.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Enduroboy i Artur - dziękuję Panowie za zrozumienie i ze swojej strony gratuluję dorosłości i dojrzałej postawy!

To co zrobiliście ze swoim postami świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteście dorośli i rozumiecie zasady panujące np na forum. Poza tym wykasowaliście posty, które wzajemnie Wam ubliżały.

Ze swojej strony mogę powidzieć jedynie - dziękuję,. Naprawdę mi imponujecie!

Oby tak dalej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...