Skocz do zawartości

Prosze o pomoc, kupno Mini Crossa ;p


mikisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatki sobie namalujesz :biggrin:

acha dzięki ;D -.- a wiesz może co to za kros: http://allegro.pl/item760343135_super_kros.html#gallery ten niebieski albo czarny? może taki był by dobry? czy to też "chińszczyzna" ? eh więc podsumujmy, najlepszym rozwiązaniem na 1 motor jest motorynka albo simson no nie??

lol ja każdy post muszę edytować po 10 razy.. dobra przejde do rzeczy xD

Edytowane przez mikisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha dzięki ;D -.- a wiesz może co to za kros: http://allegro.pl/item760343135_super_kros.html#gallery ten niebieski albo czarny? może taki był by dobry? czy to też "chińszczyzna" ? eh więc podsumujmy, najlepszym rozwiązaniem na 1 motor jest motorynka albo simson no nie??

 

 

Dokładnie kolego i na wiosnę :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyne co teraz mogę sobie zakupić do 1000 to motorynka albo simson? :/// eh..

Są jeszcze inne opcje.. np Jawa :icon_mrgreen: ,no chyba że kupisz jakieś starego japońca z lat 80,choć za 1000 będzie ciężko.. http://moto.allegro.pl/item755976925_honda...tanio_lodz.html

 

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne opcje.. np Jawa :icon_mrgreen: ,no chyba że kupisz jakieś starego japońca z lat 80,choć za 1000 będzie ciężko.. http://moto.allegro.pl/item755976925_honda...tanio_lodz.html

ten japoniec fajny ;D są jakieś podobne do niego troszkę tańsze? a jak z tym siodełkiem do motorynki? acha i nie musi być koniecznie do 1000 jak będzie jakiś fajny za 1300 i wytrzyma ok. roku to dołoże bezproblemu ...

 

dobra dzięki za pomoc, prawdopodobnie zaryzykuje i wezmę tego japońca a jak nie starczy mi kasy to wezmę motorynkę :Pp dzięki wszystkim za pomoc.. temat do zamknięcia.

 

Co ty za głupoty gadasz...kupi simsona,zrobi sobie tunning na crossa i będzie oblatywał wyczyny z przednią oponą na tyle bo inna się nie zmieści :buttrock: wszystko się da zrobić,trzeba tylko ruszyć dupę :icon_mrgreen: wiesz pro...to że go nie stać na ktma,nie znaczy że musi utopić swoje marzenia :crossy:

:icon_mrgreen:

;p no niestety chyba tak

 

Edytowane przez mikisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chińskiego 110 może bym zaryzykował.....te silniki są dosyć trwałe naprawdę i największa zaleta jeźdzą na powietrze....kumpel katował takiego crossa 110 diabolini czy coś cały czas 1 i opór i spadał łańcuch pękały opony ale silnik żyje mało tego absolutnie maximum palił 4/100 takto 3/100 zdarzało sie nawet 2.5......to jest ogromna zaleta cross na silniku z 20 letniej wsk jak spali w polu 5/100 to jest mało do tego olej.....

 

a simson to lipa kompletna......jest słabszy od oblokowanego ogara 200 ma rozwiązania z przed 20 lat a kosztuje tyle co mtx80 albo yamaha dt80lc2 co ludzie w tym motorowerze widzą ?? ogar z zasady jest brzydki awaryjny niewygodny ale kosztuje 200 a czemu ciut wygodniejszy ale słabszy simson kosztuje 1200 ??

 

miał ktoś z was chińczyka ?? ja mam chiński skuter 3600km najechane i jeźdze zapomniałem już co to tona kluczy i częsci zapasowych w plecaku mieszanie paliwa i inne bzdury.....

 

a moj bratanek dostal na komunie quada 110cm i jezdzil cale lato lejąc tylko benzyne, ja w jego wieku jezdząc jawką połowe czasu spędzałem w garazu

 

te quady 110 są fajne żeby ciut większe były :D ja na takim jeździłem pali to chyba z litr na godzine poświrować idzie równo bo jest bardzo lekki i wąski na tylnie koła stawia go sie łatwiej niż motoryne :D a przez to że koła ma chyba 6'' to bokami łatwiej sie lata niż polarisem phoenixem :D boli tylko dupa i nogi w końcu to quad dla dzieci a nie dorosłych....

 

ta mtx 80 warta ceny jeśli opis pokrywa sie z stanem technicznym to warta

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te nie są takie złe, jeśli chodzi o silniki. Czyli są jak inne chińczyki - jak kupisz dobrą sztukę to będzie długo latać, jak kupisz trefny egzemplarz to będzie się psuł co kilka dni a części kosztują. 3 motocykle z tej aukcji, 1,3 i 4. Ten z 2 zdjęcia ma jakiś dziwny silnik, wygląda jak od kosiarki więc unikaj tego. Pozostałe mają silniki które są montowane w quadach do 125ccm, i motorowerach 50ccm.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...