Skocz do zawartości

warta kupna?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Bo mam oferte kupna cbrki z 2001r. tylko ze ona stoji juz 3 lata bez odpalania i czy warto nia sie zainteresowac bo ogolnie sprzed pierwsza klasa pierwszy wlasciel kupiona z salonu przebieg ponad 7000. ??????

 

Zależy za ile...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest powodem, że znajomy nie uruchamiał silnika przez... 3 lata? :icon_eek:

Jeśli znasz maszynę, to mimo tego, że nie była uruchamiana, to warto się nią zainteresować, jednak bez rozbiórki "bebechów" się nie obejdzie, ale to tylko tak groźnie brzmi. ;)

Sam latałem F4i z 2001 roku, sprzęt wzorowy, polecam (z tym, że w przeciwieństwie do opisanej wyżej, moja F czwóreczka przez 3 lata prawie nie była gaszona :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje i zobaczymy co dalej bo mam jeszcze kawe zx6 :P to ktoregos bedzie trzeba opchnac ale pewnie honde zostawie bo w duzo lepszym stanie :)

hąda to hąda, lepiej jeździ jak wygląda.... :icon_mrgreen:

 

dobra decyzja, dawaj znać co zastałeś jak już ją rozdłubiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kiedyś kpiłem moto od znajomego co stało koleś przez 5 lat moto zrobił 2k i ogólnie stało w szopie.

Moto miało wtedy 6 lat wyglądało jak nowe a po zakupie musiałem wymienić od razu

kpl świec,opon,uszczelniaczy lag,filtrów płynów,co najgorsze od tego postoju poszły uszczelniacze zaworowe i koszt nie był wcale mały nawet jak sam sobie to robiłem ;) Więc lepie dobrze takie moto sprawdzić przed kupnem aby nie okazało się że to kosztowana okazja Pozdrawiam..:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek9942 kiedy już kupisz i rodłubiesz sprzęta, to zrób fotki i podziel się nimi na forum, sam jestem ciakawy jak serducho tej maszyny wygląda po tak długim "urlopie".

 

 

Ja tez jestem ciekaw,napewno uszczelki oleje itp do wymiany.Ciekawi mnie jak tarcze uklad napedowy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...