Skocz do zawartości

Kiszka sezonu w Gorzowie... warto jechać?


Lysy5g1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy był ktoś z Was juz kiedyś na kiszce sezonu w Gorzowie?

Jak wiadomo 3 i 4 października właśnie organizują tam imprezę... chciałbym się wybrać (Blady oczywiście zostaje w garażu... ten zlot obiecałem już mojej jedynej prawdziwej miłości- WSK :D ), ale akurat tam nigdy jeszcze nie byłem i nie wiem czy warto tłuc się na Babci prawie 300km...

mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat poprzednich tamtejszych zlotów?

z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko przeczytałem o tych Borkach... :banghead: jak zwykle muszę coś fajnego przegapić... tydzień temu przegapiłem Wrocławski bajzel, teraz Borki... muszę chyba kogoś zwolnić z mojego działu informacji bo zawsze o wszystkim dowiaduję się po czasie :biggrin:

 

a jak z tym Giorzowem? impreza godna kulania się 6 godz. WSK'ą? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... to ja już nie wiem jak te moje piekne oczy widziały w googlach datę Borek na 26-27 września... :biggrin:

A dysponujecie może jakimś programem zlotu czy cuś? Duża ta impreza? Jest pole namiotowe, gastronomia itp.?

 

z tego co widzę na forum, sporo osób się tam wybiera... w sumie to może i ja się skuszę, muszę tylko Babcię WueSKę zapytać o zdanie, bo obiecałem jej już Gorzów, a nie chce żeby w trasie strzelała fochy po tym jak się zorientuje, że ją oszukałem... :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borki to nie zlot, a spotkanie forumowe. Okazja do poznania paru osób z gęby - nie z avatara. W tym roku trochę późno, ale lepiej pozno niz wcale. Gastronomia to lokalne lokale, zazwyczaj zamknięte o tej porze roku, ale pan ze smażalni obiecal otworzyć na ten weekend, a sklep powinien być również dobrze wyposażony. Program? Nic ciekawego - typowy 5 dniowy zlot: piątek zgon, piątek zgon, sobota zgon, sobota zgon, no i w niedziele do domu. Pole jest, ale nie polecam, dobij sie do czyjegoś domku i weź farelkę.

 

Ogólnie, wszystkie info masz w przyklejonym, Borkowym temacie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...