Skocz do zawartości

Uwaga na tunel Wisłostrady


ktm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy w dobrym dziale, ewentualnie do przeniesienia.

 

W tunelu w kierunku Żoliborza na prawym pasie leży plastikowa skrzynka po owocach. Jak jechałem była z boku, ale jakieś auto może ją wyrzucić na środek. Uważajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w dobrym dziale, ewentualnie do przeniesienia.

 

W tunelu w kierunku Żoliborza na prawym pasie leży plastikowa skrzynka po owocach. Jak jechałem była z boku, ale jakieś auto może ją wyrzucić na środek. Uważajcie.

pewnie prędzej puszki ją rozjadą w pył niż ktoś to sprzątnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 80 km/h ta skrzynka tylko mi mignęła. A co do zatrzymywania - spróbuj zatrzymać się któregoś dnia w porannym szczycie w tym tunelu, a potem napisz ile osób w ciebie wjechało... Chociaż wtedy już pewnie raczej nie będziesz w stanie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tunelach jest zakaz zatrzymywania się

 

Co nie zmienia faktu że tam masz przystanek autobusowy :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że tam masz przystanek autobusowy :bigrazz:

 

Na przystankach też jest zakaz ;-)

 

Dla ścisłości zguba leżała na odcinku za przystankiem.

 

 

 

Myślę że temat można zamknąć, jako że już się zdeaktualizował...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zatrzymać i wyrzucić gdzieś na pobocze...

 

 

Mogła by się odbić i wrócić na miejsce. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pseprasam :biggrin: Cy ta srzynka jeszcze tam jest? Bo dyskusja ożywiona... :wink: :wink:

 

Drzewulec Ty uważaj...albo hamuj tylko tyłem bo wtedy widać kiedy to robisz :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzynkę piwa, to na pewno ktoś się zatrzyma :biggrin:

:lalag: :lalag: :lalag:

 

 

Skrzynki nie było już po 5-ciu godzinach od założenia tematu.

 

 

 

Sam kiedyś się tam zatrzymałem, i szukałem tablicy rejestracyjnej, którą zgubiłem. To było po tym, kiedy ten tunel zalało. Blachy nie znalazłem, ale i jakoś nikt mnie nie rozjechał.

 

 

P.S.

A może by taka zabawę zorganizować? Zabawę w poszukiwanie kraty browara?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...