Skocz do zawartości

Mały dzwon


mosqito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skladki ubezpieczeniowe pojda w gore, tych to juz raczej szefo nie zaplaci.

 

:crossy:

 

i dokładnie tak to działa ... poza tym to ile by ubezpieczyciel nie wypłacił ... ile szef by nie zwrócił ... to nie zmienia faktu że moto jest rozp***e ... Szkoda moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem rano pod firmę, po chwili podjechał szefo, najpierw och i ach, a później stwierdził,że nie wytrzyma i żebym dał się przejechać :banghead: i jak tu mu odmówić,ale że żyjemy w dobrych stosunkach a jego stać na ewentualne naprawy szkód,no to cóż pozwoliłem.

Dlaczego niechętnie jeżdżę cudzymi samochodami a i motocyklami pewnie też nie będę? :/ Aaaa, i jeszcze jedno - żony i samochodu się nie pozycza, to motocykla pewnie też nie.

 

Najchętniej bym mu go sprzedał za tyle co kupiłem + koszta ubezpieczenia i rejestracji i niech sam kombinuje co z nim dalej.

Jak nie jesteś do niego "emocjonalnie przywiązany" to wyciągaj jakieś pieniądze z AC a następnie spylaj szefowi za tyle ile zapłaciłeś + koszty - o ile oczywiście szef nie wycofa się ze swoich zapewnień o wypłacalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótko - nie pożyczac. A jak już zaszło nieszczęście to brac kasę z AC i od szefa.

szefo wypłacił równowartość moto z opłatami,żeby mieć czyste sumienie.AC już mi wyliczyli - szkoda całkowita,w poniedziałek piszę odwołanie,bo to kpina,nie wiem czemu wycenili mi od wartości 5800,skoro ubezpieczenie płaciłem od 9000,wyliczyli mi 4000 do zwrotu.Jak wezmę już kasę i sprzedam moto,to rozliczę się ostatecznie z szefem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...