Skocz do zawartości

G-Pack


Bedzio!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Odrazu napisze, ze nie planuje kupic tylko juz posiadam owe urzadzenie.

A wiec: Dzis po rozkreceniu zadupka znalazlem pod nim dziwna kostke. ZDJECIE. W grazu zrobilem zdjecie i zobaczylem ze do tego g-packa wchodza 3 kable z modulu(roz, niebieski i czarny) i wychodza 3 gdzies w glab wiazki. Pomyslalem- poczytam na forum co to. Ale jakos nic ciekawego nie znalazlem na ten temat. Na stronie, ktora podalem wyzej wyczytalem ze przeznaczone jest to na tor i, ze podnosi moc. Tylko jak to do cholery ma podniesc moc skoro motocykl jest na gaznikach ?? :eek: . Wlasnie to najbardziej mnie ciekawi. Pod spodem na obudowie sa jakies cyferki od 1-4, ale nie ma zadnych przelacznikow czy cos... Czy jak zdemontuje to, aby zobaczyc jak chodzi motocykl bez tego, to nic tam sie nie skasuje ?

 

Pozdrawiam, Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mnie uswiadamiac ile to dodaje mocy. Dobrze o tym wiem. Podalem to jako informacje dodatkowa. A tak apropo temat nie dotyczyl filtra i tlumika tylko g-packa. Przede wszystkim chcialem sie dowiedziec jak on dziala i co daje. Po czesci mi sie to udalo. Jednak dalej nie wiem jakiego rzedu sa to przyrosty.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na hamownię i zmierz parametry silnik z G-Pack`iem i bez niego. Wtedy się dowiesz. Dane producenta gadżetu to są dane orientacyjne, każdy silnik reaguje inaczej na to. A hamownię znajdziesz w każdym szanującym się serwisie moto w okolicy. Cena ok.100-150PLN/sesję pomiarową.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...