Skocz do zawartości

125 4t -wybór oraz kupno :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam wkrótce nabyć jakiegoś Crossa tak żebym mógł dojeżdrzać sobie do szkoły a dokładniej 125 4t.

Coś w tym stylu :

http://www.impexta.com/eshop/images/vyrobe...l-xb-33beec.jpg

http://hyperinzerce.cz/x-cz/inz/1825/18258...elka-kola-1.jpg

Ograniczeniem jest tutaj cena która nie może wykraczać ponad 3000zł. Wiem ze to zbyt mało na jakąś markową produkcję ale mysle puki co o jakimś x-moto, beta itp. Nie mam pojęcai jak takie nie markowe motory są trawłe ale powinien mi wystarczyć oraz nie wiem gdzie mógłbym nabyć taki moto poza sklepami internewowymi. Mile widziane wszelakie porady na temat tych motorów.

Za wszystkie odp. z góry dziki.

 

btw: nie jestem pewnien co do tego czy wybrałem op temat na te pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie mówię że Beta jest kiepska.

spotkałem bety rr w przystepnych cenach za granicą ale widze że na allegro to ni jkest tak weosło :/

Jak by gyła kiepska to bym uwagi nie zwracał na nią.

Z rowerem to nie jest najlepszy pomysła. Nie chce kolejnych lat po 9 km do szkoły dziennie dojeżdrzać.

rozważałem nad dt i to nie jest zła myśl ale jak za 3tyś. to będzie wyżyłowany staruszek. Dlaczego cross? Cała droga dojazdowa do szkoły to tybiosta plna droga :D

Edytowane przez Lazi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te DT są fane. kolejny głos na Yamahę DT

Widze że Dirt bike'ów nikt nie poleca.

jakie macie zdanie na temat Diabolini, Giovani, xmotos itp.

Kumpel ma cos takiego w stylu diabolini małego rozmiaru i smiga na nim ostro. Co jest takiego że ludzi tak odpycha od tych niemarkowych motorków.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś napisał,DR 125 a do tego możesz poszukać jakiejś hondy XLR

 

dlaczego nie chińczyki? bo to chińczyki,ostatnio był temat o padniętej skrzyni,były też inne...nikt ci nie broni kupić chinola,twoje zmartwienie ;P

 

poza tym takie tematy były,wyszukiwarka nie boli,temat do zamknięcia

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no spytać nie można.

Korsaz nikt cie nie zmuszał do wypowiedzi, jesli moje pytanie Cie irytuje i wydaje Ci się głupie, to po co odpowiadasz? teksty typu "wyszukiwarka nie gryzie" lepiej zostawić czasem dla siebie gdy samemu sie będzie potrzebowało pomocy. A czy temat do zamknięcia chyba nie Ty powinneś decydować. Admin lub autor tematu, kiedy uzna to za stosowne.

Dzieki wam za wszystkie wypowiedzi w tym temacie. Oczywisce temat nadal otwarty wiec czekam na kolejne opinie.

 

A kupię fajna DT za te 3000zł ?

Edytowane przez Lazi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o czterosuwie bo obawiam sie o wysokie koszty eksploatatacji takiego dwusuwa jak DT125R.

xt 125 trochę nie pasuje na wyboisty teren razcej cos lżejszego by sie zdało jak włsnie DT 125 tylko w 4t :/

Edytowane przez Lazi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O

No to nie źle.

DT ma taki plus że jest mniej wysilona i to pewnie zwieksza ilośc motogodzin.

Teraz zastanawiam się pomiedzy DT 125 a XT 125. Wiem ze 4T z 2T sie nie porównuje bo to zupełnie inna bajka ale ja stawiam na ekonomiczną jazdę oraz niski koszt exploatacji. Dużo osób posiada DT i je sobie zachwala, ponadto ostatnia wypowiedź Berserkers'a zmieniła trochę podejscie do silników 2T. Także jestem w niezręcznej sytuacji

Silnik musi być wytrzymały na różne warunki atmosweryczne: woda, mróz, snieg.Zima także będzę jezdził tylko że na oponach enduro. Mój skuter byłej zimy nie przetrwał w dobrym stanie xD. jezdiłem dziennie do szkoły przez zaspy a później po lodzie na jezioże około 1.5 km w jedną stronę no i sie trochę przytarł. a pozatym ojciec wczesniej jezdził na mixolu także o czym mowa

 

Ma może ktoś Yamahę XT 125?

 

 

Edytowane przez Lazi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...