Skocz do zawartości

siedzenia motocyklowe


Nosferek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od razu powiem ze nie chcę aby było to odbierane jako reklama no może i troszkę tak z umiarem bo w tej dziedzinie sie dopiero uczę jeśli chodzi o motocykle, bo zajmuje się głównie autami <wnętrza,naprawy siedzeń,spawanie połamanych części siedzeń ,pokrowce, podsufitki> itd itp:

 

mój kontakt to GG 3435554

tel. kom. 0609810888

lub PW jednak proponuję telefonicznie

 

serdecznie zapraszam

 

niżej zamieściłem kilka wykonanych wyrobów jak do tej pory , oczywiście to nie wszystkie ale tylko tyle zdjęć udało mi się zrobić :roll: bo jakoś nie w głowie było mi robienie zdjęć kiedy jest sie rozpędzonym w robocie no i nie zawsze nosze ze sobą

 

zeby nie przenosić wszystkiego wstawię adres gdzie można zobaczyć wyroby

moje wyroby siedzeń

Edytowane przez Nosferek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Działaj, działaj, dobrych tapicerów nigdy dość :)

Podpowiadam - zrób jakieś fajne wzory siedzeń (w zasadzie samych obić) enduro, ale musiałbyś kupić parę oryginalnych obić (średnio 100 zł/szt.) i rozpracować materiał, z jakiego powinny być zrobione. Myślę, że przy ciekawych wzorach masz szansę na masową sprzedaż, np przez Allegro itd :) Takie obicie da się samemu założyć za pomocą trackera, ew. możesz doliczać za obicie.

Aha, jeszcze jedno - coraz więcej osób pyta o możliwość obszycia motocykla skórą itd (zbiorniki, boczki, owiewki). Ja takiego magika w Poznaniu już mam i kilka motocykli razem zrobiliśmy, więc może idź w tym kierunku. Tu nie potrzeba maszyn do grubej nici, więc jeśli robisz siedzenia, to i z tym dasz sobie radę na swoim sprzęcie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

A jak z kosztami przerobienia takiej kanapy??

Interesuje mnie mniej więcej coś takiego

http://picasaweb.google.pl/Nosferek/FotoZS...332220939842418

Czyli dostajesz moją obecną kanapę, przerabiasz.....

W mariomoto.pl chcieli za przerobienie kanapy od FJR 350 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://picasaweb.google.pl/Nosferek/SiedzeniaMotocyklowe#

troszkę sie uzbierało już może komuś coś wpadnie w oko i chce mieć ładne siedzenie :biggrin:

 

 

a no wpadlo w oko. ile sobie cenisz obszycie kanapy do GS500 ? widzialem ze jedna juz obszyles do GS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Słuchaj a pytanko mam, czy dasz rade zachowac oryginalna forme w sensie ksztalt wyprofilowanie i material, a tylko wymienic na nowy srodek i warstwe zewnetrzna?? cana moze byc na PW ;) pozdro

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj a pytanko mam, czy dasz rade zachowac oryginalna forme w sensie ksztalt wyprofilowanie i material, a tylko wymienic na nowy srodek i warstwe zewnetrzna?? cana moze byc na PW ;) pozdro

 

przykro mi ale Twoje pytanie jest niezrozumiałe ....

zachowac oryginalna forme w sensie ksztalt wyprofilowanie i material
wymienic na nowy srodek i warstwe zewnetrzna??
jedno przeczy drugiemu

sprecyzuj o co Ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...