Skocz do zawartości

MOTO-PIKNIK w Kazimierzu k. Łodzi 26-27.09.2009


pawelrul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Jak na początkujący zlot, frekwencja nie była oszałamiająca, ale zabawa była przednia i każdy kto tam był to potwierdzi. Na ostatnim moto-pikniku było około 150 moto. Ja jako jeden z uczestników jestem zadowolony z dwóch poprzednich i będę na kolejnym i jestem pewien, że kto tam zawita nie pożałuję. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wszedłem do domu (sic!). Dziękuję za fajną imprezę, organizatorom za zupke przed wyjazdem i pozdrawiam mame jednego z młodych gniewnych. I tak jak mowilem, do zobaczenia za rok!

 

Ja też miałem okazję być na imprezie. Bardzo fajna, jak na tak kameralną imprezę. Organizator widać podchodzi z wielką pasją, tak też myślę, że kolejne imprezy będą jeszcze lepsze, większe i z czasem Kazimierz stanie się obowiązkową pozycją nie tylko w regionie. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dopiero wrocilem. Napisalbym wiecej ale prawde mowiac niewiele pamietam :P Poza dachowaniem w malarze bez siedzen, nieustannych strzalow z wydechu, skakaniem po polonezie i paroma innymi sprawami :P wiekszosc dowiedzialem sie dopiero na drugi dzien. pierwszy raz w zyciu tak dalem w palnik, ale obiecalem sobie ze nie powtorze tego, tymbardziej w takim towarzystwie.

 

 

Pozdrowilbym na koniec prawa reka, ale niestety ona chyba pojdzie jutro w gips :P (z pozdrowieniami dla Gucia i Vereeny :D )

 

 

 

JESZCZE JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielichy, heh.

 

Ja zaprosilbym raczej na grzdyla prosto z butelki, rzecz jasna bimberku coby lepiej grzało :P a potem poloze sie obok namiotu i stwierdze, ze jest mi cieplo,wygodnie i moge tu spac...

 

jak mi chlopaki opowiadali rano co odwalalem to naprzemian plakalem i sie smialem...:P

 

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty kurde stary pijaku miales spac ze mna i co?:D budze sie rano i dupa, nikogo nie ma :D

 

 

 

jesli ktos ma czytnik kart miniSD to ja nakrecilem pare filmow, nie wiedzialem ze moj Motór tak z wydechu ładnie strzelać potrafi :P

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dopiero wrocilem. Napisalbym wiecej ale prawde mowiac niewiele pamietam :P Poza dachowaniem w malarze bez siedzen, nieustannych strzalow z wydechu, skakaniem po polonezie i paroma innymi sprawami :P wiekszosc dowiedzialem sie dopiero na drugi dzien. pierwszy raz w zyciu tak dalem w palnik, ale obiecalem sobie ze nie powtorze tego, tymbardziej w takim towarzystwie.

Pozdrowilbym na koniec prawa reka, ale niestety ona chyba pojdzie jutro w gips :P (z pozdrowieniami dla Gucia i Vereeny :D )

JESZCZE JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

 

 

 

ale towarzystwo było okey nie magnetoo ? ;D przecież sie dobrze piło i tańczyło ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przyznaje że impreza była super:)mozna było potańczyć przy fajnej muzyce:) i ogólnie fajnie było:) MAM PROŚBĘ JEŻELI KTOŚ MA JAKIEŚ ZDJĘCIA Z TEGO MOTO-PIKNIKU TO WYSYŁAJCIE MI NA GG: 11745220...czekam na jakieś fotki:) i już nie moge się doczekać następnego moto-pikniku.. ale niestety trzeba poczekać do następnego sezonu... pozdrowienia i buziaki dla wszystkich którzy byli obecni w Kazimierzu:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...