Skocz do zawartości

MOTOCYKLE&SLUB


roadking93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na prosbe kumpla ze stanow ,tu pozwolilem sobie napisac jego zapytanie,a mianowicie ,dla jego kumpla ktory bedzie sie chajtal :flesje: 19 WRZESNIA szuka 4-5 motocyklistow na platna eskorte z warszawy do miejscowosci JONIE ponoc 60km od warszawy,sprawa dosc pilna podaje nr telefonu do siebie reszte szczeg na privie pozdrawiam Tomek. Tel.798-845-809.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na prosbe kumpla ze stanow ,tu pozwolilem sobie napisac jego zapytanie,a mianowicie ,dla jego kumpla ktory bedzie sie chajtal :flesje: 19 WRZESNIA szuka 4-5 motocyklistow na platna eskorte z warszawy do miejscowosci JONIE ponoc 60km od warszawy,sprawa dosc pilna podaje nr telefonu do siebie reszte szczeg na privie pozdrawiam Tomek. Tel.798-845-809.

 

Jonie mozambik chyba jest trochę dalej niż 60 km od warszawy.

myślę że koledze chodziło o Joniec. :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ponawiam pytanko w temacie dodadkowa informacja to ze tylko choperki moga byc wklejam czes info do mnie od kumpla pzdr.

Ślub odbędzie się 19-go wrzesnia w Warszawie na ulicy Broniewskiego 44 a wesele będzie w Jońcu pod Płońskiem.To jest ok 60 km od Warszawy A dokładny adres to jest: DOM WESELNY . JONIEC 97.Nazwisko właściciela p.Marcin Pilśnik Prosilbym opodanie swoich namiarow , telefon , mail skype to dogramy sprawe. Tylko prosibym by to na 100% bylo jak nie to nic sie niedzieje ,bede szukal dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanko w temacie dodadkowa informacja to ze tylko choperki moga byc

Nie łapię się. :(

 

Swoją drogą ciekawe, czy pan młody in spe jest w jakikolwiek sposób związany ze środowiskiem motocyklowym. Do głowy przychodzi mi taka myśl, że może mieszkać poza Polską i tam oddawać się motocyklowej pasji, a chajta się w Polsce, nie mając tu kontaktów z bracią motocyklistą - to byłoby dla mnie jeszcze zrozumiałe. Bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś, dla kogo motocykle nie stanowią chleba powszedniego, zabiegał o motocyklową eskortę/paradę, i to jeszcze za kasę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeżdził to by znał Yubego i Klaudiusza :icon_mrgreen:

też nie znam klaudiusza, ale jak masz jakieś wątpliwości co do moich umiejętności to możemy się złapać :-D

 

 

 

Ja tak jak dzwoniłem - jeśli pasują ci szlifierki to ekipę mam na zawołanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze cie majkel zmartwic bo to nie zart a prawda jakis kolega mojego kumpla wpadl na taki pomysl i chcialby z warszawy taka eskorte sobie zalatwic co w tym dziwnego ile to nie wiem dokladnie bo nie ja sie tym zajmuje ,chetnych poprostu kieruje dalej dalej,a i chce tylko choperki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart z ta płatna eskorta ? :eek:

A jaki cennik :icon_mrgreen:

http://www.bialegolebie.com/pomysly_eskort...ocyklistow.html

to naprzykład

 

 

witamy w 21 wieku :-D

 

 

Porzy i tutaj zawitałeś??? już nie wiem gdzie się mam rejestrować abyś nie przaylazł

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoda że czoperki - ale klient nasz pan :-D

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żenujące, ale cóż komercja.

wiesz nie mniej niż te wypowiedzi w niektórych wątkach - eskorte byś chciał??? a na wesela to nie łaska zaprosić???

 

to jest żenujące !!!

 

Jak widzisz zaprasznie obcych klientów w kombinezonach między przyjeciół i rodzine??

Ja rozumiem że można poprostu kogoś wynająć i nie stroić fochów!

jedzi i drudzy są zadowoleni

 

 

ja co prawda nie miałem ostatnio problemu z zebraniem ekipy na eskortę dla mojego kolegi, ale zainteresowanie było mizene - gdybym obiecał mu ok 10 maszyn to bym grubo przesadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żenujące, ale cóż komercja.

 

Jestem tego samego zdania. Rownie dobrze pogrzeby tez moga byc platne :bigrazz:

Jesli ktos jest zwiazany z motocyklami to sa tacy ktorzy poczuwaja sie do eskortowania bezinteresownie za symboliczna ognista wode :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...