Skocz do zawartości

Wady i zalety Hondy Mtx 50/80 Jutro jade taka ogladac :)


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki R2 ma 12 KM. Co do ceny to bedzie wysoka, ale zauważcie jak sie cenią simonowcy też cos koło 2 tyś, a tu masz dużo lepszy motorek i to na motorower zarejstrowany. W dodatku takie MTX za 1800 zł to te stare chłodzone powietrzem a tu masz najlepszą i najdroższa wersje więc nie dziwcie sie że koleś sobie ją ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co o niej sadzicie ? Jakie sa wogole wady i zalety tego motorka, jak z awaryjnoscia ?"

 

huhuha jega wada jest wlasciciel, wyglada bardzo awaryjnie*  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  

 

 

*-patrzaj na skarpety i obuwie(to chyba klapki jakies)  :(   :)  :D  :smile2:  :flesje:

przynajmniej bedzie mial motor pozlacany jak kolo to dres, i lancuch ze zlota bedzie do przypinania :(

a jak se nozki wydepilowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to koles chce kupic 125 ccm i kompletuje kase, i jak nie bedzie ojca to 2800, a przy ojcu 3500. W sumie mniejsza o to jak bedzie ok motor i bede chcial brac to troche sie utarguje bankowo.

 

Aha kto wie gdzie moglbym dostac taka pompke do przedniego hamulca, bo w larssonie widzialem tylko same dzwignie. Bo pompka to chyba taki prostokat kolo dzwigni ? Wiecie ja sie na tarczach zbytnio nie znam, w moich wszystkich dotychczasowych bolidach byly bembny :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za moto ale jak 50 cm to nie może byc dobre moto najlepsze moto są koło 1000 cętymetrów

1000 centymetrów czego? Długości? Wysokości?

Faktycznie 50cm to troszkę mało ale to się nazywają minimotocykle i swoje potrafią

widziałem na własne oczy są niezłe. Jak już coś piszesz, to pisz składnie, aby każdy

mógł cię zrozumieć. :flesje:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za moto ale jak 50 cm to nie może byc dobre moto najlepsze moto są koło 1000 cętymetrów

 

Znawca się odezwOł ...

A 51cc są dobre ?

 

Trajka przed zakupem przejedz sie z kims ciezkim jako plecaczkiem ... od razu wyczujesz hondziake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tematu...

 

je*any h*j umowil sie wczoraj na dzisiaj o 17 00, przed 17 00 moj starszy dzwoni do niego a tu ku*wa smiec mowi ze juz rano go sprzedal, chociaz powiedzial ze dopiero o tej godzinie bedzie bo jedzie na gielde, zobaczyc jakies 125.

 

Jestem tak wpieniony ze ja pier*ole, normalnie zalamka...........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...