Skocz do zawartości

Wymiana podeszwy w Sidi vertigo


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam takie pytanie w jaki sposób wymienić tą podeszwe w butach sidi wertigo? Bo już zamówiłem sobie w moto akcesoriach Ponieważ użytkuje je drugi sezon a już mam całą zdartą i zwłaszcza pod piętą. Wiem że można oddać buty do szewca ale u mnie w okolicy nigdzie takiego fachowca niema więc ta opcja odpada. Czy ktoś już to przerabial? Drugie pytanie to ile w waszych sidi wytrzymała ta podeszwa? I co z nią zrobiliscie? Bo szkoda mi wyrzucać butów takich drogich po dwóch sezonach. I trzecie pytanie to czy te wertigo są ze skóry takiej naturalnej jak zwykle buty do chodzenia czy może jest to jakąś inna skóra? Pozdrawiam.

Edytowane przez emzeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dwa sezony, też byłem wściekły tyle kasy i taka porażka

sidi nie naprawiałem poszły na allegro za 200 zeta

teraz mam heldy już ten sezon jest drugi i jeszcze widac ze dwa na pewno potrzymają

http://www.allegro.pl/item727300114_buty_s...n_44_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiadomo że zawsze jesteśmy zmuszeni chodzić w tych butach motocyklowych. Np na stacji benzynowej kiedy idziemy zapłacić nie mówiąc już o spacerach po sklepach lub na randce kiedy się wybierzemy na moto a przecież niebedziemy zawsze zabierać drugiej pary obuwia na zmianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dwa sezony, też byłem wściekły tyle kasy i taka porażka

]

chwila ja mam 4 sezony , prawie cale stany na nich przepierdolilem powydzieralem na torze , bym zapomnial ze do kosciola juz niechodze... a za starym na dyskoteki :icon_mrgreen:

moze w tym lezy problem :icon_question:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich Vertigo, po 4 sezonach i ok. 60 kkm, też już podeszwa zrobiła się płaska... Do tego ostatnio puściły szwy mocujące ten plastik na pięcie do buta. Chyba czas odwiedzić szewca :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...