Skocz do zawartości

GSXR 1000K3 POMCY


Zolw84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet i 100. Jesli nie jestes mechanikiem. Bo od hamulców zbyt często zależy życie. A moje kosztuje zdecydowanie wiecej niż 60 pln.

Pogrzebać to ja sobie moge tam gdzie wiem że niczego nie mam szansy zepsuć, jesli szansa istnieje to lepiej dać to do rąk komuś kto sie na tym zna.

Gratuluje! Wiec nic innego tylko zakladac serwis bo sa tacy ludzie ktorzy płacą za każdą błahą sprawę.

Ja uwielbiam zrobic cos samemu przy swoim moto Przeciez to sama przyjemnosc miec swiadomosc ze ci cos wyszło a jesli uważasz ze przy zmianie klockow mozna cos spie... to rzeczywiscie lepiej bys oddal moto na serwis!!

A jeszcze jedno! Poco wiec jest te forum? By wszyscy pisali ze tak czy siak musisz zjawic sie w serwisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ameryki nieotkryles, a forum jest po to by sie min dowiedziec ze motocykle marki Honda sa najlepsze na swiecie :icon_mrgreen:

wracajac do tematu to zawsze znajduja sie ludzie co maja 2 lewe rece i nawet lancucha nieumieja naciagnac, jak bym mial pieniadze to zapewne bym do tej pory tego bym nieumial :icon_twisted:

nic wracam do polski i otwieram serwis , w koncu wygralem konkurs forumowego motocykla miesiaca :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Wiec nic innego tylko zakladac serwis bo sa tacy ludzie ktorzy płacą za każdą błahą sprawę.

 

 

Patrząc na Twoj wiek rozumiem Twoje podejscie.

Patrząc na to z perspektywy lat wyglada to inaczej.

Od 10 lat jedną z rzeczy za jaką jestem odpowiedzialny w firmie jest serwis w branży łazienkowej. I jakbym chciał zebrać te wszystkie kwiatki co to ludzie robią w domach bo im sie wydaje że lewych rąk nie mają i w ogóle się znają i są najlepsi a potem przychodzą z płaczem bo im zalało, albo przecieka, albo pękło to śmiać mi sie chce. Wiesz dlaczego? Bo za likwidowanie cudzych błędów stawka jest dużo wyższa niż za robienie dobrze od początku.

A ja wolę żeby ktoś kto potrzebuje łazienkę przyszedł do mnie a ja przyjdę do niego jak bedę chciał wymienic klocki. Bo wtedy kazdy zrobi to czego sie nauczył, za co może wziać odpowiedzialność i na czym sie zna.

 

KOniec pisania nie na temat bo i tak zaraz wytną :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...