Skocz do zawartości

prawie litr ;D


pako987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu przeżyłem drugi raz prawie taką samą wycieczke jak po moje byłe r6 (900 km) tj, 850 km drogi, jazda od 1 w nocy do 18 bez przerwy najpierw puszką potem na nowym sprzęcie (cbr 954rr 02'). Ale opłacało się, moto świetne mimo sportowego zacięcia zrobienie 400 km z przerwami tylko na tankowanie nie sprawiło żadnych problemów (no moze oprócz lekkiego bólu w okolicy zakończenia pleców :biggrin: ). Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :buttrock:

Edytowane przez pako987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miesiąc temu przeżyłem drugi raz prawie taką samą wycieczke jak po moje byłe r6 (900 km) tj, 850 km drogi, jazda od 1 w nocy do 18 bez przerwy najpierw puszką potem na nowym sprzęcie (cbr 954rr 02'). Ale opłacało się, moto świetne mimo sportowego zacięcia zrobienie 400 km z przerwami tylko na tankowanie nie sprawiło żadnych problemów (no moze oprócz lekkiego bólu w okolicy zakończenia pleców :biggrin: ). Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :buttrock:

 

Pako, witaj w klanie :flesje:

 

Wspaniały motocykl z którego będziesz bardzo zadowolony. Na pewno :wink:

 

Gdybyś chciał się czegoś w przyszłości dowiedzieć o wymianiach, albo czymkolwiek odnośnie tego moto to wal na PW.

 

Ogólnie zakcohany jestem w tym motocyklu :)

 

Gratulacje ! Nie wiem czy Twój moto ma amora skrętu czy nie, ale tak na wszelki wypadek : jeżeli go nie ma, to szybko go załóż, bo ta maszyna ma tendencje do łapania shimy. Poza tym wad nie stwierdzono :flesje:

 

Prawda, ja bym się dwa razy roz*ebał po tym jak go kupiłem i nie miałem amortyzatora. Po drugim razie zadzwoniłem i grzecznie zamówiłem Hyper'a :wink: Podobno dużą rolę w tej kwestii odgrywa bieżnik opony, potęguje, lub niweluje efekt shimmy, ale nie sprawdziłem... Bo kupiłem Powery 2 :)

 

Aker ma rację, więcej wad nie ma :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

masakra ;D póki co to wg mnie najpiękniejszy motocykl jaki istnieje cbr 954 :D pozdrawiam i życzę szerokości. A tak w ogóle to z kąd nią przyjechałeś ?

 

zgadzam sie co do tego najpiękniejszego :biggrin: a przyjechałem z Czajkowa niedaleko Lulutowa nad Wrocławiem (straszne zadupie)

 

Gratulacje ! Nie wiem czy Twój moto ma amora skrętu czy nie, ale tak na wszelki wypadek : jeżeli go nie ma, to szybko go załóż, bo ta maszyna ma tendencje do łapania shimy. Poza tym wad nie stwierdzono

 

amor jest, ale nie wiem jaka jakość prezentuje firma WP

 

Pako, witaj w klanie

 

Wspaniały motocykl z którego będziesz bardzo zadowolony. Na pewno :wink:

 

Gdybyś chciał się czegoś w przyszłości dowiedzieć o wymianiach, albo czymkolwiek odnośnie tego moto to wal na PW.

 

Ogólnie zakcohany jestem w tym motocyklu :)

Prawda, ja bym się dwa razy roz*ebał po tym jak go kupiłem i nie miałem amortyzatora. Po drugim razie zadzwoniłem i grzecznie zamówiłem Hyper'a :wink: Podobno dużą rolę w tej kwestii odgrywa bieżnik opony, potęguje, lub niweluje efekt shimmy, ale nie sprawdziłem... Bo kupiłem Powery 2 :)

 

Aker ma rację, więcej wad nie ma :cool:

 

Dzięki, gdybym czegoś potrzebował na pewno napisze :wink: , z moto jestem zadowolony ale co z tego skoro od 2 miechów siedze w Szwecji :(

Edytowane przez pako987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to White Power, to bardzo wysoka półka.

 

no, niby WP (White Power) ale jakoś nie wydaje sie być zbyt ciekawy :icon_rolleyes: , każdy poziom regulacji daje taki sam efekt :/ dla jasności nie jest to ten amor:

 

http://www.wpsuspension.com/products/Steeringdamper.php

 

ale ten:

 

http://www.jiffypark.com/tl/pics/dampers/wp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...