Skocz do zawartości

Wycieczka Warszawa Kaziemierz Dolny 12.09.2009


adasiek_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie wiedziec ,ze na odcinku Pulawy -Kazimierz sa prowadzone roboty przy budowie kanalizacji i jest ruch wachadlowy tak ze to spore utrudnioenie a co do postoju na rynku to caly czas nas gonia - jestem raz dwa w miesiacu w kaziku to wiem . Alternatywna droga to Ryki i Namyslow

Pozdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz juz wiem ze bedzie Pani Prezes :icon_mrgreen: i chaos murowany :icon_razz:

 

Spoko, dlatego jest opcja ........... wzajemnego dogrzewania sie w schronisku :lalag:

 

Drzewo zostawimy .......... na ognisko :icon_mrgreen:

 

 

nooo Pani Prezes się wybiera oj wybiera :D Pani Vice-Prezes została w chaosie utwierdzona dziś kiedy to pochwaliłam się pracowym wybrykiem... hyh :banghead:

 

a drzewo się przyda więc wraca ze mną :icon_twisted: w końcu remont czeka do dokończenia, dzieci do zrobienia :icon_mrgreen:

 

Bez względu na to którą trasą byśmy jechali to i tak musimy się spotkać w Puławach. Tego punktu nie da się ominąć, chyba, że ktoś zapędzi sie do Annopola.

 

W zależności od trasy odległość 120 do 140 km, więc trzeba liczyć ok 2 godziny.

 

Przy wjeździe do parku stoją jakies parasolki, gdzie można sobie coś wypić i poczekać.

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Pu%B3...&type=1&scale=4

Wjazd do parku jest na przedłużeniu Królewskiej prawie tak jak pokazuje pkt orientacyjny. Do Kazimierza trasą 824 na pd.

 

 

Byle by nie na ul. Annopol to będzie git :D

 

a Stara miłosna (przez która chyba i tak musimy przejechać???? ) jest tuż koło mnie więc mnie tam pasi :D

 

 

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wiedziec ,ze na odcinku Pulawy -Kazimierz sa prowadzone roboty przy budowie kanalizacji i jest ruch wachadlowy tak ze to spore utrudnioenie a co do postoju na rynku to caly czas nas gonia - jestem raz dwa w miesiacu w kaziku to wiem . Alternatywna droga to Ryki i Namyslow

Pozdr :buttrock:

Ale to chyba nie będzie problem. NIkomu się raczej nie spieszy, więc jakby co - poczeka się na zmianę świateł ;). No, chyba że ta droga Ryki - Namysłów jest szczególnie malownicza, to nawet bez robót drogowych można by tamtędy przejechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr :buttrock:

 

A ja juz myslalem ze bedzie okazja w koncu sie spotkac na Wildkach :crossy:

 

Organizację kobiet pozostawiam Tobie :biggrin:

 

No kilka bedzie, wiec ..... wybierac, przebierac :icon_mrgreen: :buttrock:

 

MAjk a jaka marka :flesje: :icon_question:

 

W doborowym towarzystwie ...... to nie wazna marka :clap: :buttrock: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale myslalem o NAŁĘCZOWIE a nie Namyslowie :banghead:

 

Tak czy owak ładna trasa, dziękujemy za przydatne informacje :smile:

 

W doborowym towarzystwie ...... to nie wazna marka :clap: :buttrock: :biggrin:

 

Byle zimne było :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliście już jakąś bliżej określoną trasę? Czy w końcu dojdzie do tego, że każdy pojedzie po swojemu i wszyscy spotkają się w KD? :banghead:

 

 

a kolega co taki znerwicowany jakiś ??? :icon_mrgreen:

 

do 12tego mamy jeszcze chwile czasu :icon_twisted: trzeba podyskutować :D później się ten chaos ogarnie :bigrazz: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 12tego mamy jeszcze chwile czasu :icon_twisted: trzeba podyskutować :D później się ten chaos ogarnie :bigrazz: :buttrock:

 

Jaki Chaos ?? :icon_mrgreen:

Jeszcze kilka stron trzeba popisac :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega co taki znerwicowany jakiś ??? :icon_mrgreen:

 

do 12tego mamy jeszcze chwile czasu :icon_twisted: trzeba podyskutować :D później się ten chaos ogarnie :bigrazz: :buttrock:

 

 

mmm nie znerwicowany ale mi się coś udzieliło :icon_mrgreen:

A pogoda dzisiaj pikna :icon_evil:

 

Przecież Ty i tak dojeżdżasz z drugiej strony.

 

 

Chciałem was przywitać w Dęblinie :biggrin:

Dla mnie nie ma strony dojazdowej, bo mogę krążyć nad KD niczym sęp nad padliną :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...