Skocz do zawartości

Wycieczka Warszawa Kaziemierz Dolny 12.09.2009


adasiek_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że m-ca zbiórki są dwa (Świętokrzyska i dla tych z Pragi stacja BP)?

 

Ja bede smigal z Piaseczna przez Gore Kalwarie, wiec pewnie gdzies dolacze do Was na wysokosci Wilgi albo zaraz po zjezdzie z mostu w Gorze Kalwarii

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że propozycja BP przed Zakrętem to był zły pomysł, bo tylko namieszał. Jest to punkt, przez który trzeba przejechać jeżeli jedzie się trasą lubelską, przez Garwolin.

Można też jechać przez Wilgę i Dęblin jak proponuje Majkel. Wtedy McDonald jest zdecydowanie lepszym miejscem. Nadwiślańska trasa Majkela jest ładniejsza, ale droga gorsza i więcej białych tablic. Chyba jednak na dwóch kołach może być ciekawie. Jeździłem obydwoma trasami samochodem i największym problemem był zawsze skręt w Dęblinie. Gubię się tam obowiązkowo, ale to raptem kilka minut :)

Proponuję więc zapomnieć o BP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet pokusilbym sie jechac jeszcze dalej, za Gore Kalwarie na Kozienice i dalej do Puław.

Dopiero tam smignac przez most i do Kazika prosto. :buttrock:

Motocyklami to fajna trasa, nie spieszymy sie wiec mozna jechac 80-90 i podziwiac widoki.

Wiec nie wiem czy wszyscy bedziemy jechac razem i spotkamy sie np. za Gora Kalwaria, czy tez obie strony Warszawki jada odzielnie i spotykamy sie w Puławach ? :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie, bo sa tylko trzy mosty aby dostac sie na lewa strone i do Kazika dojechac ...

Jeden w Gorze Kalwarii i dalej juz przez Wilge i dalej, lub ... w Deblinie albo od razu w Puławach :crossy:

Wystarczy ustalic gdzie i o ktorej sie spotykamy i po klopocie :clap: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to którą trasą byśmy jechali to i tak musimy się spotkać w Puławach. Tego punktu nie da się ominąć, chyba, że ktoś zapędzi sie do Annopola.

 

W zależności od trasy odległość 120 do 140 km, więc trzeba liczyć ok 2 godziny.

 

Przy wjeździe do parku stoją jakies parasolki, gdzie można sobie coś wypić i poczekać.

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Pu%B3...&type=1&scale=4

Wjazd do parku jest na przedłużeniu Królewskiej prawie tak jak pokazuje pkt orientacyjny. Do Kazimierza trasą 824 na pd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojadę na jeden dzień, czy ktoś będzie wracał w sobotę?

 

Wszystko zalezy od pogody, atmosfery panujacej na wyjezdzie i .... ilosci kobiet :icon_razz:

Poza tym .... w ten weekend jest motobazar :crossy:

 

No do tematu radomskiego jeszcze 5 stron dla wyrównania brakuje :icon_mrgreen:

 

Juz i tak smieja sie ze wyjazd dookola komina a tyle stron napisane :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz i tak smieja sie ze wyjazd dookola komina a tyle stron napisane :icon_mrgreen:

 

Eeee niech się śmieją, to samo zdrowie :smile: ja też się śmieję, jak czytam to co tu wypisujemy.

Krzywdy nikomu to przecież nie robi :smile:

 

Wracając do konkretów:

Jadę na 80%, jeżeli pojadę to zapewne zostanę na noc jeżeli będą chętni.

Poza mną jeszcze dwóch przystojniaków raczej będzie chciało zostać na noc :biggrin:

 

Co do miejsca zbiórki to ja jestem za pierwszym planem czyli Świętokrzyską i nie kombinowaniem z kilkoma miejscami bo nie wróże temu nic dobrego :buttrock:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam w sobotę...do Płocka! Jest tam koncert plenerowy.

 

Blind Guardian

Acid Drinkers

Hunter

+ inni

 

Data : 12.09.2009

Miejsce : Plaża miejska, PŁOCK

 

Także dowiem się co nieco, kiedy co się zaczyna (będzie tam wcześniej mój znajomy- zadzwonię do niego, jak będzie na miejscu) i wypad tam robię tuż po zwiedzaniu :buttrock:

Edytowane przez Slayer_997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...