Skocz do zawartości

Wycieczka Warszawa Kaziemierz Dolny 12.09.2009


adasiek_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z niekłamanym zainteresowaniem i zazdrością patrzę na przygotowania do kolejnej wyprawy.Poprzednia mimo strat w ludziach i sprzęcie/jeden samolot zniszczony i jeden uszkodzony/zakończyła się wielkim sukcesem. Mam nadzieję że obecnie planowana z takim rozmachem/miliony postów/zakończy się rownie wspaniale i Kazimierz Dolny zapisze ją w swoich annałach.

ps.Czy plan ewakuacyjny dla mieszkańców jest już gotowy?Tak tylko pytam ,gdyby coś miało pójść nie tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Kati bedzie jechala i nie bedzie Chaosu ...... to chetnie przygarne cieplolubna osobke do jakiegos pokoiku :buttrock: :icon_mrgreen:

Pod warunkiem, oczywiscie ze zaklinacze pogody stana na wysokosci zadania :notworthy:

 

 

O pogodę poproszę DZBS, a z racji tego, iż chcę poświętować swoje 18 urodziny to pogoda być musi :D

 

Majkel - i jakie "nie będzie Chaosu"???? :D

Oczywiście, że będzie :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Siła Spokoju? Obawiam się, że ja do garów zagonić się nie dałam i na tak orientalnej kuchni się nie znam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz juz wiem ze bedzie Pani Prezes :icon_mrgreen: i chaos murowany :icon_razz:

I jeszcze jak do tego szykuje sie 18 tka .......... oj bedzie sie dzialo :flesje: :buttrock: :clap:

 

Zimno to nie jest, ale za parę dni zrobi sie ciemno.

 

Spoko, dlatego jest opcja ........... wzajemnego dogrzewania sie w schronisku :lalag:

 

Pani Prezes jedzie z drzewem do lasu.... :buttrock: :icon_twisted:

 

Drzewo zostawimy .......... na ognisko :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź wyrozumiały Yuby. Dla niektórych Kazimierz to nie Nordkapp ale Cape Town :biggrin:

 

Celujemy raczej w Palau :bigrazz:

 

 

 

No teraz juz wiem ze bedzie Pani Prezes :icon_mrgreen: i chaos murowany :icon_razz:

I jeszcze jak do tego szykuje sie 18 tka .......... oj bedzie sie dzialo :flesje: :buttrock: :clap:

 

Strach się bać :flesje:

 

ps.Czy plan ewakuacyjny dla mieszkańców jest już gotowy?Tak tylko pytam ,gdyby coś miało pójść nie tak :wink:

 

Tak, Burmistrz osobiście znakuje drogi ewakuacyjne :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze się tu spamuje, że może 12-go założymy kaski, rozłożymy pocztówki z Kazimierza i posiedzimy przed monitorami ;)

 

 

Żebyście się wczuli odpowiednio w klimat ... przy tych pocztówkach :biggrin:

Pomacham wam do kamery z rynku :bigrazz:

 

Majkel bro wyślę Ci pocztą jak nie zajedziesz :wink:

 

ALKOHOL :icon_exclaim:

 

 

Dziękuję za poprawę mej słabnącej polszczyzny...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź wyrozumiały Yuby. Dla niektórych Kazimierz to nie Nordkapp ale Cape Town :biggrin:

 

No tak .... bo teraz dla Yubego z jego nowym nabytkiem to jest trasa na 20 minut .... w obie strony :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze się tu spamuje, że może 12-go założymy kaski, rozłożymy pocztówki z Kazimierza i posiedzimy przed monitorami ;)

 

Nie. Rozłożymy je na rynku i będziemy oceniać pracę mistrzów photoshop'a :wink:

 

A na poważnie to może jakąś listę chętnych na wyjazd zaczniemy tworzyć? (plus info kto zostaje na noc a kto wraca w sobotę)

Rozumiem, że m-ca zbiórki są dwa (Świętokrzyska i dla tych z Pragi stacja BP)?

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Rozłożymy je na rynku i będziemy oceniać pracę mistrzów photoshop'a :wink:

 

A na poważnie to może jakąś listę chętnych na wyjazd zaczniemy tworzyć? (plus info kto zostaje na noc a kto wraca w sobotę)

Rozumiem, że m-ca zbiórki są dwa (Świętokrzyska i dla tych z Pragi stacja BP)?

miejsca dwa, cel jeden.

mozecie sie deklarowac na forum, albo jak juz ktos chce to niech sle wiadomosci do mnie lub na gg. to juz jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...