Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko,jak cos to Cię dogonimy na zakretach :icon_razz:

Co do jazdy w grupie:

 

OBOWIĄZKOWO zapoznać się z poniższym linkiem :icon_exclaim: :icon_exclaim:

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

 

Dziś będę montował boczną nóżkę co by mi moto nie gasło

 

P.S

Ile spamu :offtopic: :spam: :biggrin:

 

O mamo :icon_eek: ile :spam: :biggrin: i zeby mi to bylo ost raz :offtopic:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamo :icon_eek: ile :spam: :biggrin: i zeby mi to bylo ost raz :offtopic:

 

To po to było tyle walki z netem, żeby nam zakomunikować coś co od co najmniej 3 stron wiemy? :icon_mrgreen: :icon_twisted:

 

 

Podsumowując/powtarzając:

 

Zbiórka 8:40 na Orlenie

 

http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client...6,0.019248&z=16

 

(tankujemy, kupujemy batonika, siusiu i wszystko inne co Wam do głów przyjdze... nie robimy przystanków co 10km! :icon_twisted: )

 

wyjazd: 9:00

 

przelotowa: 120km/h (jak ktoś będzie rumakował to nie będzie miło :icon_twisted: )

 

AMEN! :biggrin:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Przedmówców".

 

Mam nadzieję że wybaczycie mi mały wtręt, ale przyglądam się od jakiegoś tematowi i cały czas nie mogę się zdecydować czy do Was dołączyć.

Sprzęt, którym dysponuję nie jest demonem prędkości (DRZ400SM) i z racji tego, że przy 150km/h osiąga kres swoich możliwości, nie wiem czy dam radę śmignąć razem z Wami (nie chcę być zawalidrogą, albo non-stop piłować na max.).

I dodatkowo, jedna "mała" uwaga: około 50 metrów od McDonalds-a w Jankach jest samoobsługowa stacja NESTE, nie trzeba kręcić, zawracać itp. Orlen który proponujecie jest po przeciwnej stronie trasy, więc żeby do niego dotrzeć od jadąc od strony W-wy trzeba zawrócić przy McDonalds (wcześniej jest zakaz skrętu w lewo lub bariery energochłonne), po zbiórce na tej stacji należy wrócić prawie do Raszyna po to by na światłach zawinąć w stronę Radomia.

Ale jak by nie patrzył, jest to okazja do nawinięcia kilku dodatkowych km-ów :wink:

 

Pozdro...

 

Quasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Przedmówców".

 

Mam nadzieję że wybaczycie mi mały wtręt, ale przyglądam się od jakiegoś tematowi i cały czas nie mogę się zdecydować czy do Was dołączyć.

Sprzęt, którym dysponuję nie jest demonem prędkości (DRZ400SM) i z racji tego, że przy 150km/h osiąga kres swoich możliwości, nie wiem czy dam radę śmignąć razem z Wami (nie chcę być zawalidrogą, albo non-stop piłować na max.).

I dodatkowo, jedna "mała" uwaga: około 50 metrów od McDonalds-a w Jankach jest samoobsługowa stacja NESTE, nie trzeba kręcić, zawracać itp. Orlen który proponujecie jest po przeciwnej stronie trasy, więc żeby do niego dotrzeć od jadąc od strony W-wy trzeba zawrócić przy McDonalds (wcześniej jest zakaz skrętu w lewo lub bariery energochłonne), po zbiórce na tej stacji należy wrócić prawie do Raszyna po to by na światłach zawinąć w stronę Radomia.

Ale jak by nie patrzył, jest to okazja do nawinięcia kilku dodatkowych km-ów :wink:

 

Pozdro...

 

Quasi....

link do google map ze stacją poprosimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Przedmówców".

 

Mam nadzieję że wybaczycie mi mały wtręt, ale przyglądam się od jakiegoś tematowi i cały czas nie mogę się zdecydować czy do Was dołączyć.

Sprzęt, którym dysponuję nie jest demonem prędkości (DRZ400SM) i z racji tego, że przy 150km/h osiąga kres swoich możliwości, nie wiem czy dam radę śmignąć razem z Wami (nie chcę być zawalidrogą, albo non-stop piłować na max.).

I dodatkowo, jedna "mała" uwaga: około 50 metrów od McDonalds-a w Jankach jest samoobsługowa stacja NESTE, nie trzeba kręcić, zawracać itp. Orlen który proponujecie jest po przeciwnej stronie trasy, więc żeby do niego dotrzeć od jadąc od strony W-wy trzeba zawrócić przy McDonalds (wcześniej jest zakaz skrętu w lewo lub bariery energochłonne), po zbiórce na tej stacji należy wrócić prawie do Raszyna po to by na światłach zawinąć w stronę Radomia.

Ale jak by nie patrzył, jest to okazja do nawinięcia kilku dodatkowych km-ów :wink:

 

Pozdro...

 

Quasi....

 

Quasi dołączaj sie...prędkośc przelotowa jest uzalezniona od mozliwosci jezdzcow i sprzetow :smile: :smile: Sam zapatruje się na DRZ w wersji SM więc miło będzie się przysiasc ;) Jak sprzet moze jechac max 150 to bedziemy leciec 110-120(120 jest planowana predkosc przelotowa)więc bez obaw możesz dołączyć.....jak będzie za duzo to zwolnimy troszke :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kropka i Piotrek - Suka bandit 650 k5

2. Kati (i z kim ty babo w końcu jedziesz? PZW?)

3. Slayer - Yamaha FJR 1300A 2005 rok

4. Medyk - jamacha er sześć (twarda jak "banan" po 8 wiagrach

5. Kuba - VFR V-Tec (mój człowiek i nauczyciel)

6. Oscar - BMW F800S

7. ?? Quasimodo - DRZ400SM ??

 

To 8:40 McDonalds Janki, a o 9:00 wyjazd z Neste. Predkosc, kolejnosc w grupie itp ustalimy na szybko na spotkaniu.

3mam kciuki za pogode - podobno w sobote ma padac a niedziela ladna.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. to "spinam poślady" :wink: i stawiam się w niedzielę, pod warunkiem, że dojdziemy do porozumienia w kwestii miejsca zbiórki :wink: , nie chciałem wcześniej robić zamętu, niektórym przelotowa ze średnią się myli, a wtedy nieźle trzeba doginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kropka i Piotrek - Suka bandit 650 k5

2. Pozytywnie Zakręcony Wariat(+Kati jako TORNISTER :biggrin: )

3. Slayer - Yamaha FJR 1300A 2005 rok

4. Medyk - jamacha er sześć (twarda jak "banan" po 8 wiagrach

5. Kuba - VFR V-Tec (mój człowiek i nauczyciel)

6. Oscar - BMW F800S

7. ?? Quasimodo - DRZ400SM ??

8. Mikan-Znajomy z forum gsxf.pl na Suzuki GsxF 750

 

To 8:40 McDonalds Janki, a o 9:00 wyjazd z Neste. Predkosc, kolejnosc w grupie itp ustalimy na szybko na spotkaniu.

3mam kciuki za pogode - podobno w sobote ma padac a niedziela ladna.

 

Oscar lecisz z Bemowa lub okolic??Bo ja bede musial w Italii zabrac Tornister :icon_razz:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. to "spinam poślady" :wink: i stawiam się w niedzielę, pod warunkiem, że dojdziemy do porozumienia w kwestii miejsca zbiórki :wink: , nie chciałem wcześniej robić zamętu, niektórym przelotowa ze średnią się myli, a wtedy nieźle trzeba doginać.

no może udałoby sie osiągnąć srednią 120km/h czyli zacne porywy ok 160-180 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: to mnie sie podobać

 

 

wylot o 9 z NESTE

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...