Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko zeby panom do glowy woda sodowa nie odbila, bo jak sie zaczna popisy, to moze byc niebezpiecznie. Safety first.

 

Nie wiem jak panom ale paniom woda sodowa nie ma jak do głowy odbić bo swoje :crossy: będą miały dopiero na następny sezon :banghead: narazie liczą na to, że koledzy, kuzyni itp. ich w niedzielę nie wystawią do wiatru (a potrafią bestie w ostatniej chwili gdzieś pod ziemię się zapaść :icon_evil: )

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak panom ale paniom woda sodowa nie ma jak do głowy odbić bo swoje :crossy: będą miały dopiero na następny sezon :banghead: narazie liczą na to, że koledzy, kuzyni itp. ich w niedzielę nie wystawią do wiatru (a potrafią bestie w ostatniej chwili gdzieś pod ziemię się zapaść :icon_evil: )

 

 

 

tru tru! czasem wystawiają :( :banghead:

 

Ale oby do przyszłego sezonu Kati ;> :crossy: chociaż początkowo ja to się będę pisała do tej wolniejszej grupy :icon_mrgreen:

 

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Akurat jadę w tę stronę, jescze właśnie nie wiem, czy wybrać sobotę, czy niedzielę- ponoć więcej atrakcji w niedzielę będzie. Podłączać się?

 

Zdecydowanie niedziela (m.in. pokaz Red Arrows jest tylko w niedzielę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie można na mnie liczyć w niedzielę. Planuję tam siedzieć do oporu od samego początku, także godzina wyjazdu jak najbardziej z rana ;)

 

 

Kropeczka już się zaplecaczkowała i to akurat na niedziele (bo w sobotę wraca z gór :)

Mój transport się ze mną przeprosił ;) :icon_mrgreen:

 

Ergo - Slayer niedziela niedziela!!! Więcej nas będzie :]

 

Panowie wy jak w ogóle ze swoimi plecaczkami? Jedziecie "z parom" ? solo? :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece solo...bo od niedawna jestem singlem... :bigrazz:

Tylko mam problem z moto...jest po regulacjach(gazniki,zawory-wymiana filtru paliwa)i czasem podczas jazdy potrafi sobei zgasnac...:/ Normalnie odpala i jedzie dalej...ale wkurzajace to jest...tak czy siak jade w niedziele :biggrin:

 

Slayer pozwolisz przysiasc sie do FJRy??Zamierzam kupic taki sprzet i chce zobaczyc czy mi pasuje :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taka ekipa ciagnie w niedziele ze chyba sie przesune z soboty na niedziele :)

 

glownie ze wzgledu na dziewczyny ;)

 

Bartek

 

 

Bartek masz w ogóle jeszcze jakieś wątpliwości że jedziesz w niedziele? :D

chcesz stracić takie towarzystwo ??? :P

Ja jadę solo :buttrock: :icon_mrgreen:

 

 

uważaj bo oberwiesz plecakiem :biggrin: ;)

Tym bardziej że kierowca Kati coś nam nawala :( :(

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu wziąć plecaczek- o ile waży nie więcej niż 90 kg :D

Dodam jedynie, że jeszcze nikt się nie odważył ze mną jechać do tej pory na plecaka, do dzisiaj nie rozumiem dlaczego :P

Pozytywnie Zakrecony Wariat - przysiąść do maszyny mogę dać, jazda- salon Yamahy zaprasza :P

Edytowane przez Slayer_997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu wziąć plecaczek- o ile waży nie więcej niż 90 kg :D

Dodam jedynie, że jeszcze nikt się nie odważył ze mną jechać do tej pory na plecaka, do dzisiaj nie rozumiem dlaczego :P

 

Zdecydowanie mniej waży :biggrin:

 

 

Kropka czy Ty nie masz nic do roboty o tak podłej godzinie tylko forum spamować? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...