Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze jedna"kolizja" na pokazach Air Show Radom 2009 Niedziela

 

 

Kolizja obu samolotów podczas kołowania. Silny, tylny wiatr rozpędził samolot RWD, który znajdował się zbyt blisko Extry i pilot nie zdążył wyhamować. Efekt: uszkodzone stery samolotu Extra 300, połamane śmigło samolotu RWD.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zdjecia !!! :)

 

Niestety sam odwdziecze sie dopiero po weekendzie, ale z mila checia powspominalbym wycieczke...

 

medyk88 - wyjezdzalem jakos po 16... W W-wie bylem po 17. Czemu sie pytasz?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety sam odwdziecze sie dopiero po weekendzie, ale z mila checia powspominalbym wycieczke...

 

 

Oscar zawsze mozna zebrac ludzi i zrobic jakas mala wycieczke gdzies tam :icon_rolleyes:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zdjecia !!! :)

 

Niestety sam odwdziecze sie dopiero po weekendzie, ale z mila checia powspominalbym wycieczke...

 

medyk88 - wyjezdzalem jakos po 16... W W-wie bylem po 17. Czemu sie pytasz?

zastanawiałem sie czy korek Cie nie zaskoczył

czyli średnia zacna

 

pozdrowiony.

 

ps. fajnie mruczy ta Twoja betka na acrapie :clap:

 

a ma ktoś foty ze zbiórki pod makszajsem??

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychalem pozniej od was bo musialem udobruchac moja kobiete ktora jechala tam puszka i po 2h jazdy, 0,5h spaceru z parkingu na teren pokazow, 2h w kolejce do wejscia, weszla i okazalo sie ze pokaz odwolany. W dodatku nie byla w stanie sie do mnie dodzwonic. Domyslacie sie jak bardzo okazywala mi radosc gdy sie wreszcie odnalezlismy...

 

Jeszcze widzialem jak ten koga z Bandita alarmowego pchal swoj motocykl poza teren pokazow zeby ktos z Radomia mogl po niego przyjechac.

 

Ogolnie rzecz biorac musze powiedziec ze o ile koncepcja wyjazdu fajna to caly weekend niestety byl pod znakiem jakiegos negatywnego fatum...

 

Droga powrotna w korkach, ale albo poboczem albo miedzy puszkami smigalem i to mnie uratowalo (jechalem tak z 1h20min, podczas gdy moja kobieta puszka wyjezdzajac o tej samej porze jechala 4,5h !!! ).

 

A na jakas wycieczke nastepna jak najbardziej trzebaby sie wybrac - niestety caly tydzien siedze we Wroclawiu z dala od mojego malenstwa, wiec cos czuje ze jak sie w weekend dorwe do moich 2 koleczek to bede musial odreagowac tak dluga rozlake ;)

Tymczasem w tym trudnym okresie glodu motocyklowego prosze o jakies foteczki na otarcie lez. ;)

 

PS - Tez lubie jak moj moto do mnie mruczy ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychalem pozniej od was bo musialem udobruchac moja kobiete ktora jechala tam puszka i po 2h jazdy, 0,5h spaceru z parkingu na teren pokazow, 2h w kolejce do wejscia, weszla i okazalo sie ze pokaz odwolany. W dodatku nie byla w stanie sie do mnie dodzwonic. Domyslacie sie jak bardzo okazywala mi radosc gdy sie wreszcie odnalezlismy...

 

Jeszcze widzialem jak ten koga z Bandita alarmowego pchal swoj motocykl poza teren pokazow zeby ktos z Radomia mogl po niego przyjechac.

 

Ogolnie rzecz biorac musze powiedziec ze o ile koncepcja wyjazdu fajna to caly weekend niestety byl pod znakiem jakiegos negatywnego fatum...

 

Droga powrotna w korkach, ale albo poboczem albo miedzy puszkami smigalem i to mnie uratowalo (jechalem tak z 1h20min, podczas gdy moja kobieta puszka wyjezdzajac o tej samej porze jechala 4,5h !!! ).

 

A na jakas wycieczke nastepna jak najbardziej trzebaby sie wybrac - niestety caly tydzien siedze we Wroclawiu z dala od mojego malenstwa, wiec cos czuje ze jak sie w weekend dorwe do moich 2 koleczek to bede musial odreagowac tak dluga rozlake ;)

Tymczasem w tym trudnym okresie glodu motocyklowego prosze o jakies foteczki na otarcie lez. ;)

 

PS - Tez lubie jak moj moto do mnie mruczy ;)

ja z Kubą myknęliśmy z pokazu chwile przed wypadkiem, potem 20 minut przedzierałem się przez tłum zeby wyjść

 

korków jeszcze nie było więc odkręcić mozna było zacnie.....

 

 

no gdzie te zdjęcia???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzie te zdjęcia???????????

 

Dajcie żyć :biggrin:

Właśnie wróciłam z roboty :banghead: (bdw. mój budżet na 2010 dalej leży i kwiczy niezaplanowany :bigrazz: )

 

Zaraz fotki będą :biggrin:

 

To co w weekend coś organizujemy? :biggrin: 300% chaosu? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To co w weekend coś organizujemy? :biggrin: 300% chaosu? :icon_mrgreen:

 

Jeśli weekend to ja w sobote odpadam(chyba ze wieczorem tj. po 17-ej :notworthy: )..wolne mam w niedziele i poniedzialek ;)

 

A tak w ogóle to :spam: :offtopic: :icon_evil:

 

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakoś nie ma fot :evil:

 

Co do chaosu to proponuje zmniejszać stawkę nie zwiększać bo w końcu się nie ustawimy w 1 miejscu :icon_twisted:

 

A i tak prawie każdy jechał w swoją stronę :icon_biggrin: i potem koło tego siwego dymu byłyy niepotrzebne spięcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chaosu to proponuje zmniejszać stawkę nie zwiększać bo w końcu się nie ustawimy w 1 miejscu :icon_twisted:

 

Owszem minimalizować... ale mam nieodparte wrazenie, że "chaos" na długo pozostanie naszym hasłem przewodnim :icon_twisted:

 

A i tak prawie każdy jechał w swoją stronę :icon_biggrin: i potem koło tego siwego dymu byłyy niepotrzebne spięcia :wink:

 

Wszycy zainteresowani co mieli sobie coś "do wyjaśnienia" już to zrobili i nie ma co ponownie wałkować :wink:

 

FOTY........

 

http://picasaweb.google.pl/Angel.of.Darkness82/30082009#

 

:biggrin:

 

 

P.S. KRÓLIK RZĄDZI :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. KRÓLIK RZĄDZI :icon_mrgreen:

 

Dzieki :cool:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...