Skocz do zawartości

Buty na enduro


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Witam

 

Domyślam się , że istnieje dużo takich tematów ale chciałbym się spytać jakie buty polecacie na enduro. Interesuje mnie, żeby były wygodne,dobrze a nawet bardzo dobrze chroniły nogę oraz jak możliwe nieprzemakalne (wiem, że nie istnieją buty całkowicie nieprzemakalne ale podajcie takie, żeby wytrzymały tej wody)

 

Buty będą wykorzystywane do lasu i błotka :)

 

Mam parę butów na myśli :

 

-Axo boxer (brat je ma)

-Sidi crossfire 2

 

Te buty co napisze mogę je przymierzyć :

 

-Forma Predator

-Forma Adventure

-Forma Dominator comp

-Fox comp 5

-Gaerne adventure

-Forma Terrain TX zwykłe lub hps

 

Prosiłbym o opinie tych butów i szybkie odpowiedzi bo w poniedziałek jadę to sklepu :)

 

Też jak chcecie możecie podawać swoje propozycje

 

NQ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nieprzemakalnych

a bierz które najmniej uwierają w stopę

 

jeśli to twoje pierwsze buty to się nie zdziw na początku, będziesz miał nogę jak w gipsie, czeka nauka zmiany biegów całą nogą, stopy nie ruszysz przez pierwsze kilka godzin

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie jeszcze polecę Ci buty JETT pro: zawias, skarpeta, pełna modularność buta, lekkie i jednocześnie sztywne. Mam je od zeszłego sezonu i w porównaniu do tech10 i tcx pro 2.1 buty są wygodniejsze, lepsze czucie motocykla, pedału hamulca i dźwigni zmiany biegów. Dzięki budowie buta do wysokości kostki(zawias) są w 100% nie przemakalne. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby przemiękły i co ważne nie łapią do środka tak piachu jak tech 10. Raz zapomniałem skarpetek do jazdy i latałem w białych sofiksach i po treningu dalej były białe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Jeśli chodzi o te buty Jett pro to tylko do przymierzenia w Tarnowie ;/

 

Spytam się w poniedziałek czy by nie załatwili do przymierzenia :P

 

Czekam też na dalsze odp.

Edytowane przez MlodyPet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, na początku powiem, że jestem nowy i zielony jeżeli chodzi o buty na mx/enduro. Mam około 400zł na jakieś kapcie. Jak szukałem na allegro to jak na mój portfel są axo drone, fly maverick i ewentualnie forma terrain. I pytanie które polecacie najbardziej? Jazda mieszana tor, las, lajtowe wypady z ziomkami. Z tego co rozmawiałem z 2-letnim użytkownikiem fly maverick to chwali sobie, ale te jego toru nie widziały. Nie zależy mi za bardzo o wodoszczelnośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam i o zdrowie pytam :D Mam na oku 2 pary butów

FORMA TERRAIN TX

Gaerne GX1

http://allegro.pl/buty-gaerne-gx1-cross-enduro-45-promocja-i4927100316.html

http://allegro.pl/buty-cross-enduro-atv-forma-terrain-tx-czarne-43-i4899054450.html

Mieliscie takie buty co możecie o nich powiedzieć? Wydaje mi się ze te terrain tx maja wysoki czubek i będą się ciężko zmieniać biegi .Pany co doradzą? Dzieki Wielkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Forma to but z zawiasem, i tańszych butów na zawiasie nie dostaniesz, mają normalny czubek jak to but enduro. jest jeszcze wersja HPS z "okrągłymi" noskami. Moja dziewczyna w takich jeździ. Fajne, lekkie i jesli nie lata sie zawodowo to uważam są wystarczające. Jedyny minus to klamry z tworzywa.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wybierz Acerbisa X Move - zawiasy, czubek kuty, klamry metalowe, antypoślizgowa podeszwa, a do tego bardzo wygodne i lekkie.

Formy się do nich nie umywają. Gaerna na nogach nie miałam.

Jak chcesz dobrą cenę - pisz na pw.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, mam sprawe troche z innej beczki, ale nie wiem gdzie to podpiąć. Przymierzam się do kupna używanych nutów alpinestars tech 6, ale mają podeszwe do wymiany. I takie pytanie, czy wie ktoś gdzie dostane do nich podeszwy?

pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...