Skocz do zawartości

Pierwszy moto dla 19-latka


Rekomendowane odpowiedzi

125 znudzi ci się po tygodniu cczy bedzie to varadero czy cbr, 15KM na asfalcie oznacza wyprzedzanie przez golfa 1.6...

za 5 tys. ja bym szukal gs 500 z szosówek

 

lub starego enduraka <jeśli nie było dłubane przy wydechu to nie są wcale takie głośne>, może i nie będą takie bezawaryjne, ale przynajmniej mozna się trochę wyszaleć, a chyba po to kupuje się motor w wieku 19lat...

 

Suzuki DRZ 400? powodzenia za 4,5tys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możę małego Horneta 250??ostatnio się natknąłem na kilka ciekawych ofert sprzedaży małego horneta(wcześniej nie wiedziałem że istnieje)jest to 4sów ma 4 garnki podobny do swojego większego brata....czegóż chcieć więcej?? nie wiem tylko jak to jeździ bo nie miałem okazji ale może ma ktoś jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może Kawa 250 eliminator? Niby nie enduro ale w miarę dobre osiągi no i gabaryty. Dobry egzemplarz już za 5 tyś byś kupił. :lalag:

Choć ja osobiście wolał bym poczekać, pozbierać jeszcze trochę kasy i coś mocniejszego kupić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Suzuki GS 500 z 2005 ładnie wygląda, ale jest drogi i duży (jak na moją wagę ok. 64 kg). Wersja z 94 w ogóle odpada, a te najnowsze mają klasyczną lampę przednią z tego co widzę na allegro.

 

Jeździłem na kursie na Suzuki GN250, ale to taki bardziej klasyczny moto. Kurs zdawałem na ybr125 i strasznie długo się rozpędzał na dwójce, więc to mnie teraz trochę odstrasza od Varadero...

 

Kawasaki Eliminator z wyglądu też bardziej klasyczny niż sportowo/turystyczno/szosowy/enduro ;D

 

Hornety na allegro są tylko od pojemności 600ccm.

 

 

Jest coś podobnego do Varadero, ale z silnikiem 250ccm w cenie ok. 6-7tys.?

 

Coś mnie jednak ciągnie do wiaderka 125... Wiecie może czemu większość Varadero nie ma dolnej osłonki przy silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Varadero bedzie drozsze od CBR ( przynajmniej jezeli porownasz roczniki ) Varadero jest znacznie ciezsze od CBR i to rowniez powinienes przemyslec.Jak dlugo nasz zamiar smigania 125 - tka ?

 

Osobiscie wzialbym CBR i po sezonie kupil cos wiekszego.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...