Skocz do zawartości

Pożegnanie lata w Domu Dziecka ul Dalibora :)


Wookash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

UWAGA UWAGA UWAGA

Nastepne spotkanie

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE NR 2

termin 29 wrzesnia godzina 20:00 spotykamy się przy piwku w pubie ZIELONA GĘŚ

 

 

Toż to po akcji będzie?? :icon_razz: Nie no a tak na powaznie to ja wtedy bede na Air Show w Radomiu a co do akcji to pisze sie na 75% ;)

 

YUBY będziesz juz nowym sprzętem?? :icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

MECZ PIŁKI NOŻNEJ - motocykliści konta dzieciaki

potrzebne - piłka, zawodnicy, puchar dla zwycięzców? + sędzia gwizdkiem+nagrody

 

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ motocykliści konta dzieciaki

potrzebne - piłka, zawodnicy, puchar dla zwyciężców? + sędzia z gwizdkiem+nagrody

 

 

 

 

Puchary mogę zorganizować

Z drukowaniem ulotek/plakatów też nie ma problemu

 

Jutro pogadam z moim prezesem może jakiś sponsoring uda się też zorganizować

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Kati, jesteś wielka!

 

Powstało również specjalne forum na którym mozecie zadawać pytania, pomagać w przygotowaniach do akcji, czy po prostu być na bieżąco z ustaleniami i postępami w działaniach- akcja nabiera tempa :)

 

http://www.motocykliscidzieciom.fora.pl/

Ciebie Kati i wszystkich pozostałych serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Kati, jesteś wielka!

 

Z tą wielkością to nie przesadzajmy :biggrin:

 

Rozmawiałam z koleżanką z TVN24, jeżeli dziś wieczorem dostanie ode mnie jakieś dobrze napisane info (plus ew foty z poprzednich akcji) to jutro przekaże materiał ludziom z TVN Warszawa i "stanie na rzęsach" żeby wrzucili to na swoją stronę (z linkiem ze strony TVN24 :biggrin: )

Sprawę trzeba załatwić jutro bo kumpela idze na urlop i nie będzie jej do 18.09 (a wtedy to już trochę późno będzie)

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

my też zjawimy się sporą ekipką i zabieramy słoDkości

 

 

:icon_razz:

Owszem będę,zbieram ludzi z www.gsxf.pl :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna pomoc

dostałem trochę gratisów od znajomego handlowca(dwa kartony). część chciałem zabrać na dalibora.

przydało by się 2-3 motocyklistów z plecakami w niedzielę przed południem. reszta do następnego DD.

al.1000-lecia praga pł. chętnych zapraszam

pozdrawiam marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na tym forum, ale bardzo chętnie się przyłączę do waszej inicjatywy. Mam kuferek 55 litrów, więc jeśli jeszcze potrzebna pomoc do transportu to daj KOLCZU21 znać na gg lub maila. Pozdrawiam...

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na tym forum, ale bardzo chętnie się przyłączę do waszej inicjatywy. Mam kuferek 55 litrów, więc jeśli jeszcze potrzebna pomoc do transportu to daj KOLCZU21 znać na gg lub maila. Pozdrawiam...

z andzią jestem umówiony na 11.30 al. 1000-lecia 151. przy kawęczyńskiej.

jak zabłądzisz to 604 584 324

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...