Skocz do zawartości

Peugeot s157b


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się pochwalić pierwszym już prawie skończonym motorem , który opuści progi mojego warsztatu.

Wszystkie fotki dostępne pod adresem link

Chętnie pomogę i podpowiem jeśli miał by ktoś jakieś pytania dotyczące renowacji motocykli.

Pozdrawiam motomaher

Edytowane przez mahermnih1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie to jest chwilowy przełącznik kierunków bo z tego co się orientuje to do ponownej rejestracji potrzebne są kierunki i lusterka. Nie ma też oryginalnego gaźnika ze ssaniem które powinno być w tym miejscu. To kilka detali które trzeba będzie uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupe zajebistej roboty, ale widze ze remont przeprowadzony "po polsku" czyli piaskowanie orginalnego lakieru, usuniecie starych chromów zamiast polerowanie usuniecie rdzy zabezpieczenie przed korozja. Ludziom sie wydaje ze wartosc pojazdu rosnie przez pomalowanie na błysk, nie, polerowanie silnika i nowa powłoka lakiernicza OBNIŻA wartosc motocykla:)W polsce zyjemy inaczej jak na zachodzie i to sie odbija na wszystkim u nas musi błyszczeci swiecic sie jak psu jaja, a w normalnych krajach pojazd naprawde ma swoja wartosc kiedy ma jak najwiecej rzeczy fabrycznych, lakier, chromy czesci itd, polerka silnika jest totalna dyskwalifikacja pojazdu. Ale oni tym nie jezdza a takim obdrapanym wstyd sie pokazac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zaskoczyć motorki jadą akuratnie na zachód. :D

Jak byś widział w jakim stanie były nie pisał byś tego.

Jeśli chcecie zobaczyć ile pracy jest przy takim sprzęcie musieli byście zobaczyć go na żywo. 3 warstwy lakieru nie wiem czy 2 nie nakładane pędzlem. Polerka lub szkiełkowanie silnika co kto woli można zostawić oryginał.

Jak coś było chromowane do dlaczego ma nie być, zdzierasz chrom polerka i nakładasz nowy. To ma 50 lat !!!!. Dobrych egzemplarzy jest może kilka. Ja mam 7 sztuk i żadna z nich nie nadawała się tylko do czyszczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, ja nie rzucam błotem, tylko stwierdzam ze jesli jest szansa na uratowanie nawet 20% lakieru i jakis innych rzeczy to dobrze było by zostawic, bo kryteria wyceny pojazdów zabytkowych troche sie róznia od tego co my tu w kraju nad wisła stosujemy:)kiedy poprzedni własciciel popierd....lił wszystko to rzeczywiscie bez sensu cokolwiek zostawiac, ale np. jak ostatnio pusciłem SHL jakies 70%orginalne powłoki to juz wiem ze aktualny własciciel wszystko wypiaskował bo ma być ładne i sie błyszczec, na pewno bedzie jak fabryka ale to nie o to chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...