Skocz do zawartości

kawasaki vn 800 calssic '99


radoslaw_d_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Producent zaleca NGK i według mnie te są najlepsze

 

Właśnie się zawiodłem na NGK i to przed wyjazdem i tak sie zastanawiam czy jeszcze raz NGK czy może właśnie zakupić DENSO, a świece irydowe? Ma ktoś takie w swoich motocyklach? Może warto kupić właśnie takie świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam NGK, te które zaleca producent. Dostęp masz bardzo prosty więc możesz wymieniać często i irydowe nie są moim zdaniem potrzebne. A te które Ci się skończyły przed wyjazdem to może już miały się skończyć. Popatrz pozytywnie, dobrze że przed wyjazdem a nie w trakcie nastał ich koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... tego nie wiedziałem, dzięki za radę!

 

Witam

Jeżdżę 2 sezon VN i świece zalecane przez producenta spisują się najlepiej NGKCR7E ważne żeby nie zastosować innej ciepłoty świecy bo to mi przez pomyłkę kiedyś zafundowali koledzy z Podkowy i wtedy miewałem problemy z poprawną pracą

Pozdrawiam

Gregorio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o dobrym wypaleniu świec. Świeca musi złapać swoja temperaturę samoczyszczenia.

Po pierwszym odpaleniu nie gaś tylko zrób z 15km i będzie wszystko ok

 

nie po pierwszym tylko za każdym razem - przy tego rodzaju silniku i świecach nie ma odpalania "na pokaz".

 

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie za bardzo w świece irydowe czy platynowe.Ja cały czas jeździłem na świecach NGK.Postanowiłem sobie polepszyć i wymieniłem na irydowe.Pewnego razu wracając do domu motocykl po prostu mi zgasł.Po wielu próbach jakoś udało mi się go uruchomić.W domu wyczyściłem gaźnik,świece i dalej nic,dalej ciężko pali.Gdy byłem już kompletnie zdesperowany postanowiłem wymienić świece na te stare,bo innych nie miałem.I stał się cud,maszynka zaskoczyła jak za starych dobrych czasów.

I jeszcze jedno.Tak jak napisał Badger nie odpalamy motocykla na pokaz,bo to najbardziej szkodzi naszym świecom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...