Skocz do zawartości

silnik gaśnie w trakcie jazdy; podłączenie obrotomierza i kontrolek


PriweR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pewnien problem, otóż ostatni kilka razy zdarzyło mi sie cos takiego ze w trakcie jazdy zgasł mi silnik po zjechaniu n a pobocze motor nie chciał odpalić z rozrusznika tylko z popychu, gdy odpalił z popychu i go wyłączyłem spowrotem odpalał juz z rozrusznika co jest tego przyczyną?

 

Chciał bym się dowiedzieć gdzie podłączyć kontrolkę od luzu ?

jak podłaczyć obrotomierz i predkościomierz?

i jak podłączyć kierunkowskazy pod orginalna elektryke wowczas gdy nie mam wyprowadzonych kabli na przód?

jak podłączyć lampe przednia ?

w którym miejscu znajduje sie przerywacz od kierunkow?

chce wymienic olej na jaki najlepiej? silnik bedzie urzywany na wysokich obrotach

jaki płyn wlac do chlodnicy? (nigdy nie mialem motorka chlodzonego ciecza zawsze same olejaki)

 

wszystkie te pytania odnosza sie do Hondy cbr f3 z 97r

 

potrzebuje serwssowke do tego motorka ( do rocznika 97 i 98 )

 

[email protected]

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisówke juz znalazłem ale z moim angielskim raczej słabo a po polsku nie moge znaleźć, mógł by ktoś mi dokładnie napisać które kable i jak dokładnie idą są od kierunków ? (cbr 600 f3 ) kupiłem maszyne do odrestaurowania i nie posiada lamp ikierunkow, jak można by prosil bym także o wytłumaczenie instalacji tylnego światła gdyż swieci się ale nie działa stop.

 

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierunków to zobacz skąd zasilane są tylne i pociągnij sobie kable na przód, jeśli oczywiscie nie ma tych oryginalnych (kabelki z dwoma przewodami - pary - zielony + pomarańczowy i zielony + błękitny)

 

w serwisówce masz schematy i miejsca umieszczenia poszczególnych elementów, więc praca domowa to pokukać w tych schematach i przy moto, bo na gębe trudno będzie ci to wytłumaczyć

 

z gaśnięciem to może być wina zapowietrzającego się baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...