Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no, Ludwicjusz w końcu ma taki latajoncy dywan zamiast motocykla. Wielki, wygodny... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zazdrość, tylko siadaj na Radiana, a jak nie gotowy to do kogoś na plecaka i szuuuu.... ;)

Tja. Nic to, że nijak wolnego nie dostanę-dopiero co wróciłam z urlopu, w poniedziałek powinniśmy mieć skończony projekt, który jest w głębokiej... no... w lesie ;) Ech...

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę, ale się udało i jutro dołączam do peletonu :crossy:

 

Ponieważ damskie towarzystwo zawsze się przyda więc namówiłem z Ludwikiem koleżane Pauline ktora pojedzie z nami na CBR-ce.
Oczywiście jest miłośniczką Starej Japonii :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak koleżanka nieżonata/bez męża to chyba lepiej? ;)

No, zaraz się dowiem od Piaffe.....

 

peterek, w chwilach wątpliwości jest jeszcze telefon do przyjaciela - jak się zgubisz...

Oczywiście jest miłośniczką Starej Japonii :bigrazz:

Ale sama jest młoda... :D no dobra, koniec spamu..

 

 

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak koleżanka nieżonata/bez męża to chyba lepiej? ;)

No, zaraz się dowiem od Piaffe.....

 

peterek, w chwilach wątpliwości jest jeszcze telefon do przyjaciela - jak się zgubisz...

 

Ale sama jest młoda... :D no dobra, koniec spamu..

 

 

A koleżanka sędzią w dżudo jest i nie zamężna skoro już pytasz :wink:

 

Mam nadzieje że nie będziecie mieli nic przeciwko :bigrazz:

 

Jeżeli chodzi o starą Japonnię Wolkan to jak najbardziej jest jej miłośniczką bo Ludwicjusz ją cały wieczór w sobote urabiał i zdjęcia pokazywał.

Edytowane przez Jezyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Wa-wy (i okolic) o której mniej więcej będziecie przelatywać przez Świdnicę/Świebodzice?

 

Może się zgramy w czasie i polecimy razem. :icon_rolleyes:

 

Grześku, tak jak w maju, bo ruszamy o tej samej porze. Nie pamiętam, ale coś koło 14 - 15. Jak będziemy w "pobliżu" to zadzwonię.

 

 

peterek, w chwilach wątpliwości jest jeszcze telefon do przyjaciela - jak się zgubisz...

 

Hehe wiem Buber, ale już mi wstyd dzwonić czwarty raz :biggrin: Chciałbym trafić bez telefonów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...