Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak oglądam foty i nasuwa się pytanie - gdzie ta stara japonia :icon_question:

cx500 to wszystko co przyjechało "starego"?

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oglądam foty i nasuwa się pytanie - gdzie ta stara japonia :icon_question:

cx500 to wszystko co przyjechało "starego"?

jak obejżysz wszystkie fotki to zobaczysz jeszcze 4 stare hondy, yamahę, i kilka mniej starszych maszyn :clap: była by jeszcze stara kawa, ale przed wyjazdem focha walnęła :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obejżysz wszystkie fotki to zobaczysz jeszcze 4 stare hondy, yamahę, i kilka mniej starszych maszyn :clap: była by jeszcze stara kawa, ale przed wyjazdem focha walnęła :crossy:

Właśnie była :( i musiałem o zgrozo przyjechać…. :icon_razz:

Właściwie to było pierwsze Spotkanie Sympatyków Starej Japonii, ale czy coś to zmienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, Jeszua - coś my gadaliśmy o założeniu grupy na forumnie. No to jak będzie? A kolego księgowy rozliczający ilość starojapońców - nie ważna ilość, ważna jakość - ludzi. :wink:

Edytowane przez Wopoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oglądam foty i nasuwa się pytanie - gdzie ta stara japonia :icon_question:

cx500 to wszystko co przyjechało "starego"?

 

 

Starzy byli uczestnicy.

Czy to nie wystarczy ? :)

 

 

Jeżyk , Konrad - było być to byśta wiedzieli co było a co nie. Zresztą jak zauważył Wolkan nie przypadkowo impreza odbyła się pod nazwą: Spotkanie Sympatyków Starej Japonii :icon_razz:

 

 

 

.

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako sympatyk :) bawiłem się wyśmienicie :) podziękować bardzo, za wpuszczenie do grona innych moto zakręconych :)

 

pomysł, i dążenie do rozwoju tego wspaniałego, nieźle zakręconego sposobu spotkań, zasługuje na dalszą kontynuację :)

gospodarze - ludzie podwójnie zakręceni, bardzo otwarci i przyjaźnie nastawieni na nowe "TWARZE"

- z niesamowicie pozytywnym postrzeganiem "świata" - zwał jak zwał :) -ale tego IM zazdroszczę :) pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem - było mi za...e miło :)

 

polecam się na przyszłość :) - do miłego :)

 

ps.

buber - czekam na decyzję, dobra oferta już przygotowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, Jeszua - coś my gadaliśmy o założeniu grupy na forumnie. No to jak będzie?

Ano bedzie, tylko szykuje logo. Tzn, mam koncept ale mi się zaplecze plastyczne miga - bo ja nie umiem. Natomiast na forumie będzie załatwione spoko - tylko cza logo mieć.

 

ps.

buber - czekam na decyzję, dobra oferta już przygotowana :)

No właśnie chyba znikam na 2 miechy zarabiać kasę, także może Mikołaj będzie dla mnie w tym roku łaskawy... :icon_rolleyes:

Sprawa jest rozwojowa i na pewno się pozytywnie zakończy :lalag:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano bedzie, tylko szykuje logo. Tzn, mam koncept ale mi się zaplecze plastyczne miga - bo ja nie umiem. Natomiast na forumie będzie załatwione spoko - tylko cza logo mieć.

No właśnie chyba znikam na 2 miechy zarabiać kasę, także może Mikołaj będzie dla mnie w tym roku łaskawy... :icon_rolleyes:

Sprawa jest rozwojowa i na pewno się pozytywnie zakończy :lalag:

 

Buber w takim razie - pomyślnych wiatrów :buttrock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie bujało to się czasem zaloguję... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...