Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja już nic nie piszę, boście się powyżej nagadali. Powiem tylko że logo mam już koncepcyjnie rozpracowane, teraz muszę tylko załatwić plastyczne wykonawstwo.

 

Fajnie było was widzieć. :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie.

 

Największe podziękowanie składam oczywiście Piaffe i Buberowi za udzieloną gościnę, oraz wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo.

 

Tak przy okazji - coś Wolkan nie daje znaku życia po powrocie....

No właśnie, też o nim od wczoraj myślę........

Dziękuję za troskę :smile: – ponoć złego diabli nie biorą.

 

 

Pewnie ma nas dosyć ;P

Obawiam się, że to może być odwrotnie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oraz opisać jak bardzo nam się podobało i jedyne słowa jakie mi w tej chwili przychodzą do głowy niestety nie nadają się do napisania na forum publicznym...

Tak przeczytałem swoje wypociny i widzę, że można to było odczytać dwuznacznie.

Mam nadzieję, ze nikt nie pomyślał, że mi się jednak nie podobało :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

 

ps. na koniec mały apel:

 

Wolkan - pokaż światu swoje zdjęcia :smile:

 

 

Dziękuję za uwagę - dobranoc :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber- co za powalający avatar :clap: :icon_eek:

A co. Niech się świat boi. Dżapońska panda nadchooooodziiiiii....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko że logo mam już koncepcyjnie rozpracowane, teraz muszę tylko załatwić plastyczne wykonawstwo.

Bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądało to logo.

 

 

ps. na koniec mały apel:

Wolkan - pokaż światu swoje zdjęcia :smile:

Fotki będą dziś po 16 godzinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu "rzeczy zapomnianych": ta bluza i kaptur w kolorze czarnym to chyba moje. :biggrin:

Swoją drogą zapomnieć kasku...? :icon_eek:

 

Dożyjemy -mam nadzieje- czasów że ktoś zapomni motoru.. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było was widzieć. :)

 

fajnie było Was poznać ;)

 

z podziękowaniami za gościnę dopiero teraz, bo wczoraj po nocy dopiero wróciłem i miałem ochotę tylko na grzańca, z racji chłodnej aury na jurze

BTW kilometrówki: prawie 3kkm od wyjazdu z jagniątkowa... nie ma to jak długi powrót do domu :icon_twisted:

 

dziękuję raz jeszcze,

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...