Skocz do zawartości

R6 !!!!!


stuwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taką chcialem i taką mam :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

to wszystko przez to ze mialem kupic crosa ale mi tak goscie namieszali ze dowidzenia :banghead: :banghead: :banghead: dobrze mi radzili ale.....

moze kiedys wstawie foty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taką chcialem i taką mam :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

to wszystko przez to ze mialem kupic crosa ale mi tak goscie namieszali ze dowidzenia :banghead: :banghead: :banghead: dobrze mi radzili ale.....

moze kiedys wstawie foty ;p

 

Nie pozostaje nic innego, jak gratulować :) Ale żeby pokomentować, to jak wspomniał Tyson - więcej info - w ogóle jaki rocznik, skąd, co z nią, ile roboty, jak jazda i foty TERAZ ZARAZ, a nie KIEDYŚ :D

 

p.s. Czy to od Ciebie dostałam pytanie na gg? Wyświetliło mi tekst jak jeden wielki bałagan, co dwa wyrazy miałam ostrzeżenia o przychodzeniu informacji od nieznajomych :( Gdyby coś, pisz na pw.

 

 

600 sa dla panienek:P

 

Uuuu, jak dla panienek, to wypada mi sprzedać swoja cholerę, nie ten stan cywilny....

:bigrazz:

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Sam akurat latam na pozyczonym R6 99 w malowaniu Gauloises.....Tak jak nie lubilem sportow,tak tutaj jazda po miescie sprawie mi ogromna frajde.Moto swiezo po wymienie oleju w lagach i twarde jak sto skur...synow.Takie sa odczucia po przesiadce z Gsx750F ktore Greedo mi montuje :biggrin: :bigrazz:

 

Poza tym atomowe przyspieszenia i promien skrętu ciężarówki :icon_razz:

 

Miłego i szybkiego latania(bo inaczej sie grzeje)ale od tego ten sport przeciez jest!

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grass mozliwe ze do ciebie pisalem. pisalem do kilku uzytkownikow r6.

wiec jest z 2003 ;] czerwono czarny, akrapovic. ogolnie zadbany w dobrym stanie. poza kilkoma szczegolami. wiadome ze to nie jest nowy motocykl. raczej grzebania nie bede mial przy silniku.

ej wiecie cos jak podpiąć swiatla drogowe ??

nie chodzą mi swiatla i musze jezdzic w nocy na dlugich !!

bo mam inne tylko pozycyjne.

tam mam jakies kabelki odlaczone ale nie wiem o co chodzi ..

da sie samemu zrobic czy jechac do mechanika ?? bo mam tutaj niedaleko bardzo dobrego ponoc.

aha i jak ustawic zeby dlugie swiatla nocne nie swiecily tak wysoko. bo sa troche za wysoko...

tutaj jest zdjecie ze strony sprzdazy- ja go nie robilem

http://img2.vpx.pl/up/20090731/697830759.jpg

 

sorki poprawka :P

kabelki sa odpięte od sprzęgla ... bo nie moge odpalic na sprzęgle.

a swiatla juz mam. wystarczyla wymiana zarowki h7.

pozdro.

Edytowane przez stuwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym bajzlu na GG pytałeś o omorek skrętu, naprawde warto go mieć, ja mam poprzedni model tj. AD 2000 i już kilka razy miałem duszę na ramieniu. Z Twoim modelem jest troszke lepiej ale i tak nie zlikwidowali tego całkowicie, pewnie wystarczy nie zbliżać sie do granicy 200km zbyt często... Gratulacje i życzę "much fun"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Cię poniosło. :biggrin:

 

P.s Gratulujemy, ciekawe jak drugi bieg...

 

 

YUBY ja to mówię po przesiadce ze swojego jajka :icon_razz: :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie no ... z tym drugim biegiem nie ma problemu, na dwojce ciagnie do przodu jak smok. jeszcze mi nie wyskoczyl ani nic z ch rzeczy. dziala w 100-tu %.

a co do amora skretu to jeszcze nie czulem zadnych drgan kierownicy !! jechalem nie raz wiecej niz 200. (w tym dziale dopiero co dodalem nowy filmik ) i nie raz po takich drogach ze skakalem jak na crossie !! slyszalem ze przy r6 tego amora tak nie trzeba. co innego np r1

Edytowane przez stuwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...