Skocz do zawartości

TADDY rzuca na kolana


Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda, że sporty motocyklowe są jeszcze w Polsce kiepsko promowane i znane dla przeciętnego obywatela. Tadek, choćby odnosił największe sukcesy w swoim fachu, niestety będzie znany tylko osobom interesującym się sportami motocyklowymi, nawet gdyby wygrał najbardziej prestiżowe zawody enduro to media może zamieszczą krótką wzmiankę o nim i tyle. A jak nasi wygrają 2:0 z Burkina Faso w piłe to będą o tym trąbić co godzine w radiu. Miałem okazję zobaczyć popisy Tadka poki co raz, na Extrememoto, to jest naprawdę wielki człowiek i zrobi jeszcze wiele dla sportu, z takiego Polaka możemy być dumni.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma niesamowitą technikę a do tego czuje w 100% sprzęt. ktoś wczesniej napisał ze w długich dystansach byłby gorszy...bzdura on właśnie jest stworzony do otwartych przestrzeni, w Las Vegas caly czas ktoś mu siedział na ogonie, na erzbergu dowalił drugiemu 40min. !!! on sam mówi ze trasy podchodzące pod cross mu nie leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma niesamowitą technikę a do tego czuje w 100% sprzęt. ktoś wczesniej napisał ze w długich dystansach byłby gorszy...bzdura on właśnie jest stworzony do otwartych przestrzeni, w Las Vegas caly czas ktoś mu siedział na ogonie, na erzbergu dowalił drugiemu 40min. !!! on sam mówi ze trasy podchodzące pod cross mu nie leżą.

 

 

czy wy rozumiecie co ja napisałem ??

 

nie pisałem że byłby gorszy

 

pisałem ciekawe jak by pojechał :banghead:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...