Skocz do zawartości

Szacun dla ADRENALINY


Titi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co, oddaliście krew dla dzieci? Czy tylko chłopaki potrafią w grupie palić grupowo gumę przed puszkami, co by pokazać im, że na motorze jest fajnie a wy jesteście 'tfaciele'?

 

 

 

Kolego oni nie muszą chwalić się każdym oddanym litrem krwi wystarczy wejść na ich stronę i zobaczyć ile imprez zorganizowali , gdzie fundusze były przekazywane na pomoc dzieciom.

 

http://adrenalinaradom.pl/

 

jeśli dla was to buractwo to oby było jak najwięcej takich buraków :)

 

a czym wy możecie się pochwalić prócz brakiem mózgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeśli dla was to buractwo to oby było jak najwięcej takich buraków :)

 

a czym wy możecie się pochwalić prócz brakiem mózgu?

 

Mucha, czy ja kwestionuję że nie masz na czym kasku nosić? Pohamuj się trochę bo piszesz jakbyś miał 7 nie 27lat. Nie czepiam się całokształtu tej grupy chodzi mi konkretnie o palenie lacza przed czyjąś maską czym na pewno uszczęśliwili puszkarzy. Buractwo to było i to co goście robią kiedy indziej ni jak nie wpływa na moją ocenę tego właśnie czynu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha, czy ja kwestionuję że nie masz na czym kasku nosić? Pohamuj się trochę bo piszesz jakbyś miał 7 nie 27lat. Nie czepiam się całokształtu tej grupy chodzi mi konkretnie o palenie lacza przed czyjąś maską czym na pewno uszczęśliwili puszkarzy. Buractwo to było i to co goście robią kiedy indziej ni jak nie wpływa na moją ocenę tego właśnie czynu.

 

 

NIe mam pojęcia czy zauważyłeś ze to clip był i może tak mieli w scenariuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis palilem gume, nawet dwa razy na osiedlu bo mam starego łacha do wymiany. Musze przyznac, ze to bardzo nas zblizylo do siebie i poglebilo jeszcze i tak mocną już więź z maszyną. Teraz nawet smierdzimy podobnie, spalona gumą. Polecam w celach integracyjnych w wieczory i ranki wolne od kochanki :buttrock:

Xylu Twoje rymy mnie rozwalają. Jutro znowu środa, czas by był na loda. :clap: :buttrock: :notworthy:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...