Skocz do zawartości

Prośba o wszelkie informacje na temat Yamahy XJ600N


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Postanowiłem zakupić Yamahę XJ600N (rok prod. '98) i BARDZO proszę o jakieś informacje na jej temat. Adresy stron, jakieś dane eksploatacyjne, gdzie mogę dostać książkę serwisową, cokolwiek.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi... To mój pierwszy większy motocykl i chciałbym wiedzieć co i jak.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim pustej i suchej drogi w nadchodzącym sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci już zachwalałem tą maszynę jak u mnie byłes w warsztacie :-). Dobry zakup, naprawdę bedziesz zadowolony. Mam serwisówkę (ksero, oryginał musze oddać na dniach :-)) więc służe pomocą. Co do stron - jest tego trochę -zarzuć w wyszukiwarkach, albo zapytaj się Ryżego Konia, on znalazł jakiś klub emertyów w niemczech który śmiga na tych sprzętach :-)

 

Pozdro, Paweł

 

PS. A gdzie "mój" daelim poszedł ?? Dałeś człowiekowi namiar na forum, by tworzył następne pokolenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

JA od miesiaca dosiadam XJ600Sr 97 i jak narazie to jestem zadowolony z osiagów i wygody.wczoraj pomykalem nia 160 ,zajebiscie,polecam ,jedz z kims po moto kto sie zna,obys dobrze tafił.

 

PS Ale Ty Paweł jestes dobry :flesje: Wiecej takich ludzi

I pytanie tak na szybko do Pawła:czy w SM w porównainiu gs-er to czy to byla Twoja suzi??

 

 

Pozdrawiam

Maciek xj600S

TYCHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pszu to mi mozesz przeslac bede wdzieczny na   [email protected]

 

poslalem...gdybys mial problemy z odzipowaniem to przesle Ci pdf-a :flesje:.....no chyb, ze skrzynke masz za mala to przy najblizszym spodkaniu drukne Ci.

 

pozdr.

Pawel

 

ps

to jest instrukcja obslugi nie serwisowka :).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie tak na szybko do Pawła:czy w SM w porównainiu gs-er to czy to byla Twoja suzi??

 

Jak najbardziej moja Suzi :-)

 

Co do trwałości XJ - był kiedyś taki tekst w ŚM, o JX po 80 tys i faktycznie nie ma się do czego przyczepić, leśli nie liczyć rdxzewiejących wydechów (gościu jeździł simą) i grzchoczącego kosza sprzęgłowgo. Spotykam się też z hałasującym rozrządem ( w wielu starszych motocyklach) ale mam na to prosty sposób :flesje: .

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

PSZU wielkie dzieki za przesłanie instrukcji ,wlasnie tego mi trza bylo teraz przynajmniej bede wiedzial co i jak :flesje: i mam lekture na najblizszy czas.

Dziekuje

 

 

I Pozdrawiam

Maciek xj600S

TYCHY

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Pawle, że powiedziałem:)! I to kilka razy:) Sprzedałem Daelma takiemu Panu... To chyba on chciał motocykl, a nie syn, z którym przyjechał:flesje:

 

Szanowny Pszu BARDZO będę wdzięczny, jeśli będziesz mógł przesłać mi instrukcję....

Oto mój mail: [email protected]

 

Zgadzam się Zombasie... Takich ludzi jak Pawełek to ze świecą szukać:) Może w ten weekend udałoby mi się do Ciebie Pawle podjechać i pożyczyć tą książkę:( Jeszcze zadzwonię.

 

Dzsiaj tata pozwolił mi się przejechać... MONSTER:)

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za adres stronki:)

Jeszcze jedno... Pawle jaki to sposób na na hałasujący rozrząd???:flesje:

 

Małe kombninacje z napinaczem, który czasami nie chce sam zaskoczyć na nsatępny ząbek - lepiej jednak żebym ja to zrobił (trzeba zdjąć górną pokrywę, dokładnie sprawdzić naciąg i czy jest zapas regulacji, bo moze się okazać, że pozostaje tylko wymiana łańcucha). Ale nie uprzedzajmy faktów - zoabczę to powiem co i jak, przy okazji się sprawdzi zawory :-).

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonny - dzisiaj oględałem twoją maszynę. Silniczek chodzi pięknie i nie ma się co do niego czepiać. Zmieni się olej i po sprawie. Gorzej z zawieszeniem - z przodu do wymiany olej i co gorsze - tylny amor kompletni wytzrepany - wcale nie tłumi. Poza tym dobry zakup, doprowadzi się go odpoweidnigo stanu :-).

 

Tak na marginesie - N`ka mi się bardziej podoba niż wersja S, ale jak wiadomo to rzecz gustu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...