Skocz do zawartości

Góra św. Anny


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prudnik i okolice zbieramy się na Orlenie w Prudniku o 8.30.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, zrobiłem delikatnie ponad 200 km. Kluczbork mnie pozytywnie zaskoczył, co prawda spóźniłem się kilka minut, ale to co zobaczyłem - szczena mi opadła. Spodziewałem się jednej, góra dwóch maszyn, a tam około 10 lub więcej (nie liczyłem).

 

Miałem zaszczyt prowadzić z Kluczborka do celu. Pierwszy raz prowadziłem tak dużą grupę i na taką odległość. Jeśli coś było nie tak z mojej strony to przepraszam, ale jakoś doświadczenie w prowadzeniu takich wycieczek należy nabierać i od czegoś zacząć.

 

Pozdrawiam i dziękuję za miłe towarzystwo w drodze do celu.

 

Środkowym palcem natomiast pozdrawiam kilku kierowców samochodów, którzy chcieli nas (mc007) przesadzić na wózki inwalidzkie, bo normalnym nie jest wyprzedzanie na rondzie oraz z prawej strony na drodze po jednym pasie w każdą ze stron.

 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Piotrek, a ja miałem zaszczyt zamykać grupe przez większość czasu :P

 

A co do tych puszkarzy to po prostu szkoda gadać, niestety

zawsze na 100 normalnych znajdzie się paru zakompleksionych,

dla których wkurzyć kogoś na motocyklu to główny cel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...