Skocz do zawartości

Giżycko BOYEN 30.07-2.08


Nowy Kubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, kto planuje obecność na zlocie w Twierdzy Boyen?

Nie wierzę, że jeszcze tu niema tematu tej imprezy.

ja będę:)już nie mogę się doczekać :biggrin: a temat się pojawił :biggrin:

Edytowane przez osa7979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku było zajebiście :buttrock: . W tym tez jadę

 

 

No przecie imprezowalismy wspolnie, czyli są swoi. Musimy się tam jakoś odnaleźć. Ja chcę wcześniej wyskoczyc nad j. nidzkie w środę po pracy i w czwartek pokajakować a wieczorem do boyen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja bym sie wybral. Jak tam sytuacja z noclegiem wyglada i ile dni trwa zlot? Jest gdzie plan zlotu?

Ja byc moze bym jechal do Olsztyna na przyszly weekend i moze bym zahaczyl o ten zlocik jak tak zachwalacie.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Yuby za linka. Widze ze program mocno atrakcyjny.

Ja bym pewnie na 1 nocke przyjechal (sob/niedz). Ktos wie ile taka przyjemnosc kosztuje i czy jest opcja przyjazdu na 1 noc tylko?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak mecze, ale jak wyglada opcja noclegu na miejscu?

Jak bedzie problem to najwyzej tylko w ciagdniu bym tam zawital (ale pewnie wtedy nikogo nie bedzie) lub w nocy wracal do Olsztyna.

 

PS - osa7979 - bardzo ladne zdjecie masz w avatarze. :) Respect dla fotografa.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak mecze, ale jak wyglada opcja noclegu na miejscu?

Jak bedzie problem to najwyzej tylko w ciagdniu bym tam zawital (ale pewnie wtedy nikogo nie bedzie) lub w nocy wracal do Olsztyna.

 

PS - osa7979 - bardzo ladne zdjecie masz w avatarze. :) Respect dla fotografa.

dzięki za podwójny komplement:)fota mego autorstwa")

a teraz do rzeczy

70zł płacisz za wjazd w tym masz parking strzeżony czynny cała dobę) , pole namiotowe kto pierwszy ten lepszy, jakąś szamę na talon, koncerty , disco i zajebiaszcze towarzystwo do oporu :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...