Skocz do zawartości

Problem z VIRAGO 535 ,87rok , wersja USA


kichacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie będę sie rozpisywał tylko przedstawie objawy problemu , moto ogólnie nie chce zapalić (nie ma iskry na świecach : - prąd dochodzi do cewek zapłonowych ale nie dochodzi sygnał z drugiego kabla , czyli z modułu zapłonowego. - moduł zapłonowy stary sie zjarał na jednym tranzystorze i chodził tylko na jednym cylindrze , zakupiony został nowy moduł , teraz na żadnym nie chodzi i nie ma wcale iskry . - po włączeniu stacyjki z akumulatora dochodzą dźwięki jakby sie coś gotowało lekko i na dodatek prądowe przewody w bezpiecznikach robią się ciepłe (zaznaczam że ze starego modułu poszedł dym) . -zostały założone nowe cewki zapłonowe z przewodami , regulator napiecia i nowy akumulator , nic nie pomogło . - ściagałem instalacje elektryczną i przeglądałem kabel po kabelku ,wszystko jest prawidłowo podłączone . Siedze nad tym cholerstwem juz kupe czasu i nie moge dziada rozgryść - co to może być????????????? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tyle nad tym siedze , że zaczynam mysleć nad kupnem całej wiązki elektrycznej do virago . ELserwis mówi że moduł dobry bo byłem , jest wejście i wyjście a na kabelkach juz dalej nie ma . Ja też podejrzewam , że to zwarcie tylko że w którymś przekaźniku albo cos musi się to robić bo sytuacja jest naprawdę chora. Ale dzięki za ODP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...