Skocz do zawartości

Treningi Supermoto


motobandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To już drugi trening supermoto w którym miałem okazję uczestniczyć, niestety fotki z pierwszego treningu nie zostały nigdzie udostępnione więc zabrałem własny aparat na trening a wyglądało to tak:

http://picasaweb.google.com/bondek4/FotyZTreningu2307#

Fotki na początku robiłem osobiście, potem robiła moja dziewczyna i jak się okazało nie ma jeszcze wprawy w obsłudze aparatu, ale obiecała że do następnego treningu nadrobi zaległości w tej materii :D .

Treningi supremoto prowadzi Artur Wajda http://arturwajda.pl/ i nie tylko treningi supermoto. Następne treningi będą się odbywać we wtorki na lotnisku Bemowo w Warszawie. Wszyscy chętni posiadający motocykl typu supremoto lub coś podobnego mile widziani. Udział w pojedynczym treningu to koszt 70 zł + paliwo i koszty eksploatacji :icon_twisted: (zależą od tego ile razy zaliczysz glebę :icon_mrgreen: ). Zapraszam również w charakterze widzów, będzie można się dopytać Artura o treningi superbike'ów, które również prowadzi w Warszawie oraz na lotnisku w Ułężu (około 100km od warszawy w kierunku Lublina).

 

 

kolejna fotorelacja z treningu:

http://s185.photobucket.com/albums/x249/Ce...s/Trening%20SM/

 

Pozdrawiam i zapraszam na treningi.

Edytowane przez motobandyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie...a ja sie tak zastanawialem co wy za hałas robicie i czy mozna pooglądać :)

Chętnie odwiedzę,wstęp wolny?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu zeby przyjechac w charakterze widza. Mozesz przy okazji pomoc i robic zdjecia ;)

 

 

Swoją droga zastanawiałem się nad zmianą na Supermoto....tyle ze nie mialem PRZYJEMNOSCI zrobic na tym ani rundki :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis odbyl sie kolejny juz trening, cotygodniowe zajecia zaczynaja nabierac ksztaltow. Zabawa jest naprawde super a w planach jest urozmaicenie tras o elementy ziemne. Wszyscy uzytkownicy motocykli supermoto moga sie czuc zaproszeni we wtorki o godz 18 na plycie lotniska na Bemowie (wjazd od WORD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis odbyl sie kolejny juz trening, cotygodniowe zajecia zaczynaja nabierac ksztaltow. Zabawa jest naprawde super a w planach jest urozmaicenie tras o elementy ziemne. Wszyscy uzytkownicy motocykli supermoto moga sie czuc zaproszeni we wtorki o godz 18 na plycie lotniska na Bemowie (wjazd od WORD).

 

PeKaWu podbije w przyszly wtorek chociaz popatrzec jak tam swirujecie :flesje: Bankowo macie zajebista frajde z jazdy :icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpadaj a byc moze zmienisz sprzeta na sm :bigrazz: Jesli korzystasz z moto na miescie i do zabawy to sm bylby swietnym wyborem. Tym bardziej ze w perspektywie sa regularne cotygodniowe treningi na miejscu w Warszawie gdzie mozna sie wyszalec, do tego rzut kamieniem do Radomia, gdzie innych motocykli juz nie wpuszczaja :icon_rolleyes: Im wiecej zainteresowanych treningami na Bemowie tym lepiej. Zapraszam, wez aparat i rob fotki a ludzie beda Cie na rekach nosic i byc moze bedziesz mial okazje zrobic rundke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...