Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Tak BMW seryjnie wyjeżdża na tych oponach.

1000rr wyjeżdża fabrycznie na takich oponach jakie założą. Mają kilka rodzajów, żadne się nie nadają.

 

Np mój kolega kupił nową 1000rr 2015r obutą w bt016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

to juz chyba specjalnie mu wcisneli. za darmo bym tych opon nie chcial....

a co w pilotach 3 jest nie tak do sporta? czytalem bardzo pochlebne recki..?

Ja nie wiem kto te recenzje pisze ale to opony klasy hypersport, do jazdy na codzien po bułki i spowrotem. Litrowy sport się do tego nie nadaje.

 

A z tymi oponami w 1000rr to sam już nie wiem, widziałem na jakich wyjechał z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemasz sie czasami czemu dziwic. BMW tez patrzy jak zarobic i czasami zakladaja Tekie opony , bo akurat jeszcze mieli , czy tanio zostaly im zaproponowane przez producenta.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno sie wtedy powiedziec "NIE KU*WA, NIE BIORE MOTO ZA 60 KOLA NA TAKICH GUMACH"!

az zal patrzec, ile ja razy mialem gadki w salonie, ze zakladaja ta wioche na gixxy. ktos od marketingu powinien jednak spojrzec i zobaczyc jaki jest odbior spoleczny tego produktu i odstawic go tam gdzie jego miejsce...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrBravo,

 

JA moja pierwsza " K " dostalem na Metzeler M1. Z perspektywy czasu wiem, ze nie ylem w stanie tej opony wykorzystac. Druga " K " dostalem na Bridgestone BT 014 - dopiero wtedy zobaczylam jakie to kartofle.

 

Kaze Ci ktos kupowac moto na tych oponach ? Sprawa jest prosta, idziesz do salonu mowisz, kupuje ale opony na Wasz koszt wymieniacie na takie i takie i masz tak jak sobie zyczysz.

 

Tyle, ze jak nie kupowales nigdy nowki i nie umiesz sie z ludzmi porozumiec, to juz Twoj Problem.

 

P.S, z uzywka salonowa jest podobnie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, ze opowiadam z wlasnego doswiadczenia nie wpadles bo po prostu nie ogarniasz :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie ogarniasz, ze jak mi chlop daje dodatkowa znizke na moto i czesci ze swojej marzy to juz nie zamieni mi opon (tym bardziej ze one mu sie nie sprzedadza bo nikt tego nie chce) ktore sa centralnie montowane w oparciu o centralna polityke itp itd....

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma jakas granice bolu przy sprzedazy. Ty swoja widocznie przekroczyles wiec czego oczekujesz ? Ja poszedlem zaznaczylem i mialem zmienione.

 

Tyle, ze ja nie plakalem, ze zbyt drogi, ze piniadzow niemam i babcia chora i laska w ciazy i nikt mneinnie kocha. Teraz za zaoszczedzone, kupisz porzadne opony i sie wyrowna. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie placze, kupuje wszystko co najlepsze tylko mi chodzi o cos czego ty nie widzisz z poziomu waszej germanicy.

chodzi o to, ze takie osoby odpowiedzialne za marketing np w suzuki zeby ich moto bylo jeszcze lepsze, sprzedawaly sie jeszcze lepiej i w ogole byly och i ach powinny sobie zrobic ocene tego jak moto wychodzi z salonu. jesli ludzie nie chca BT to kiego wala je montuja?! wywalcie to, obnizcie cene moto o 1000zl i sprzedawajcie bez opon jesli nie mozecie innych dac. po co do swietnych sprzetow wciskac cos co sie nie nadaje...

patrze sobie teraz nowiutkie modele w malowaniu rizzla ktore teraz nazywa sie ABS i co, w bridgestonach! po co bylo walic zaciski brembo, robic cala to otoczke sportowa i wypuszczac sprzet w BT, powaznie nie wiem kto to wymyslil i za to odpowiada... :huh:

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem kto wymyślił gówniane Brembo w Suzuki

 

No właśnie a w starszych te tokico i dziadowskie pompy. To jest większy problem. Kapcie zawsze można kupić inne i poprosić o wymianę a te, które były na moto oryginalnie sprzedać samemu. Ja teraz mam nowiutką K3 190/55 wystawioną za 380 PLNów. A co z takimi hamulcami zrobić? Też zdemontować? Przewody w stalowym oplocie też oryginalnie daje chyba tylko BMW i Triumph.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

 

Czy warto brać ten komplecik opon ?

 

Jazda turystyczna, bez zamykania opony i latania po torze.

 

Jazda po mokrym niezamierzana...dzięki za opinie o tym zestawie - uwagi, sugestie.

 

Moto - honda 900 sc28... :)

 

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin/Pulpit/OPONY%20180_55ZR17%20130_70ZR16%20FIRE%20BLADE%20HORNET%20%285627386678%29%20-%20Allegro.pl%20-%20Wi%C4%99cej%20ni%C5%BC%20aukcje.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...