Skocz do zawartości

Policja kontroluje dokumenty


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już też miałem miłe spotkanie z Policmajstrami. Co prawda mandat wlepiony ale bardzo miło porozmawiali i wiem że mogło się skończyć gorzej niż tylko mandat (podkreślam że byłem wtedy trzeźwy bo też dmuchałem).

 

A ostatnio znajomych ściągnęli. Trzy maszyny i wyjeżdżali z pubu (byli na coli z koleżankami). Zatrzymali ich i dmuchamy. Dwóch miało prawka jeden tylko z kategorią B. Ten bez prawka chciał dmuchać pierwszy i tak dmuchną że zepsuł alkomat. To ich zabrali na komendę i na stacjonarny. Tam wyszło że wszyscy 0,00. Odwieźli ich na miejsce i mimo że po odwiezieniu oddali im prawka i przeglądali je kilka ładnych razy to żadnemu nic nie powiedzieli (tyczy się oczywiście tegu który nie miał kategorj). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też bardzo dziwne,że powiedzieli że ich prędkośc wali,oni przede wszystkim polują na motocyklistów którzy przekroczą prędkość,mnie jakiś czas temu zatrzymali na trasie Olkusz-Katowice,miałem przekroczone 8 km,tylko 8 km. rozmowa trwała ok. 20 min.ledwie im przegadałem.Uratowało mnie tylko to,że nie miałem do tej pory punktów.Myślę że jeżeli byłby to kierowca samochodu nawet by nie zatrzymali :evil:

 

I dalej byś nie miał. Do 10 km jest tylko mandat. 10-20 zaczynają się punkty (chyba 2) a dopiero >20 prawdziwy mandat i 4pkt.

Ja się nie dziwię, że Jerzyka puścili. 80 km/h na Wisłostradzie to najwyżej 10 więcej niż bezpiecznie, a przy normalnej pogodzie asekurancka prędkość. Co mieli mu powiedzieć jak pewnie był najwolniejszym kierowcą w tunelu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej byś nie miał. Do 10 km jest tylko mandat. 10-20 zaczynają się punkty (chyba 2) a dopiero >20 prawdziwy mandat i 4pkt.

Ja się nie dziwię, że Jerzyka puścili. 80 km/h na Wisłostradzie to najwyżej 10 więcej niż bezpiecznie, a przy normalnej pogodzie asekurancka prędkość. Co mieli mu powiedzieć jak pewnie był najwolniejszym kierowcą w tunelu ;)

 

Taaa, a od 50 km/h uścisk dłoni prezesa i bonus wisienka. Wg aktualnego taryfikatora za przekroczenie 6-10 km/h jest 1 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast coraz częściej obserwuje suszarki poza terenem zabudowanym. Ładna długa prosta, dobry asfalt i sobie celują z tych nowych laserowych zabawek. Ostatnio przez chwilę nawet myślałem, że to jakiś menel przy rowie puszek szuka - tak niepozornie w tych nowych ciemnych mundurach wyglądają z daleka :biggrin:

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...